Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért van az, hogy nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy nincs barátnőm? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az van ,hogy sokan mondják nekem,hogy nagyon jó képű vagyok ,kondizok is tehát viszonylag jó a testem is de a lányok 90%-ának fel sem tűnök.Megértő kedves srác vagyok és tisztelem a lányokat.Esetleg a magasságom lehet baj? 172cm vagyok.16/F

2018. jan. 7. 02:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet az a baj hogy csendes vagy és nem vívod ki magadnak a figyelmet. De ez csak egy tipp.
2018. jan. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen ebben lehet valami....
2018. jan. 7. 12:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk menj oda lányokhoz, nagyon sok lány olyan hogy kb. Megszólani se mer.

17/L

2018. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyan ez van, Én is kondizok, annyi, hogy 180cm vagyok, de ugyan ez a típus.

15/F

2018. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen én is vettem észre,hogy a beképzelt bunkó srácok a nyerők de vajon mért?!😕
2018. jan. 9. 20:59
 6/9 anonim ***** válasza:

"Megértő kedves srác vagyok és tisztelem a lányokat." <- itt a hiba.

20/f

2018. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha azt mondják hogy jóképű vagy akk az valahol biztos úgy is van. Ebben az esetben pedig nem létezik hogy legalább egy lánynak nem jönnél be vagy lenne beléd szerelmes. Lehet hogy csak nem érted a jeleket és nem veszed észre. Annyit tudok ajánlani hogy próbálj meg kicsit utána nézni neten hogy miből lehet rá jönni ha valakinek bejösz és figyelj oda!:)

15/l

2018. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem is értem...pedig kondizol is
2018. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
5.válaszoló persze vannak olyan lánoyok akinek tetszem de nekem ők nem jönnek be ,nem vagyok aza nagy válogatós de nekem is van ízlésem...utolsó válaszoló hát ez az a mai lányoknak a csajos "fiúk jönnek be.
2018. jan. 10. 05:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!