Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsam meg, avagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg, avagy mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik és csak a nevét tudom. Nem beszéltünk még soha. Az utcán szoktam látni buszmegállóban. Meg szeretném szólítani, de félek, hogy rosszul reagálna, mégis csak egy vadidegen akar randit kérni. Ti mit mondanátok neki? 16/F
2017. nov. 8. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

"Meg szeretném szólítani, de félek, hogy rosszul reagálna, mégis csak egy vadidegen akar randit kérni."


Először merd megszólítani és barátságos viszont kialakítani, ne azon járjon már az eszed hogy randi!!!

2017. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem pont erre való az első randi, hogy beszélgessünk, megismerjük egymást.
2017. nov. 8. 20:12
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ne rögtön azzal menj oda, hogy randit kérj. Kérdezz tőle valamit, akàr az időt is, bar az a mai világban màr elég gàz. De mondjuk kereshetsz egy elhagyott kulcscsomót is ;) a cél szentesíti az ezközt :)
2017. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát igazából előbb ismerkedj meg vele, köszönj neki, td xy vagy és kérdezd meg őt hogy hívják...stb
2017. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engedd előre a buszon, mosolyogj rá,ülj mellé é kérdzed meg milyen volt a reggele vagy napja. Én a mostani barátom a vonaton ismertem meg.Nyáron éppen Balatonra mentem és nagyon esett az eső ( szerencsés nap ) és tele volt a vonat ezért mellé ültem. Egyszercsak megkérdezte hogy hogy hívnak, merre megyek, hobbik stb. és hogy nem fázok e. Mivel fáztam odaadta a kabátját és rajtam maradt végül, aztán találkoztunk hogy visszaadjam neki :) innen már ment a többi
2017. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!