Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti milyen csajozó szövegekkel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rómeómegmondja kérdése:

Ti milyen csajozó szövegekkel hódítjátok meg a lányokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rómeó vagyok, és arra lennék kíváncsi, hogy milyen csajozós szövegeket szoktatok használni és, hogy ez mennyire tetszett a kiszemelt személynek illetve mi volt rá a reakció :).

Előre is köszönöm a válaszokat!

Ha van időtök esetleg, csak csekkoljatok meg a rómeó megmondja néven akár youtube-on, hasonló kérdésekben találhattok fent kibeszélt témákat.



2017. nov. 4. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég gáz, hogy itt reklámozod a Youtube csatornádat.

A kérdesre meg:

"Szép vagy mint egy új traktor!"

mindig elnevetik magukat, es utánna egész jól elbeszélgetünk

2017. nov. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátom úgy hódított meg hogy hogy leesett a térkép a teremben és véletlenül rálépett én meg fel akartam szedni és az első kérdése az volt hogy: "Bejárjuk együtt az egész földet?" Nagyon jót nevettünk és rengeteget beszélgettünk
2017. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Felnéztem Youtube-ra és sírok :D Hatalmas a csatornád, nagyon tetszett, sok sikert hozzá!
2017. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Mindig csodálkozom, ha valaki azt hiszi, hogy a csajozáshoz elég bemagolni néhány mondatot. Komolyan ennyire butának tartjátok a lányokat?
2017. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem elég bemagolni néhány mondatot, és senki nem is tartja butának a lányokat :). Igazából, ha valakinek ennyire rossz a gondolkodási módja, nem is értem miért válaszolgat meg kérdéseket, ha alapvetően hasznavehetetlen és gyerekes :).
2017. nov. 5. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!