Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyámék szekálnak hogy miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyámék szekálnak hogy miért nincs barátnőm! Mit Tegyek?

Figyelt kérdés

Anyám és Apám elkezdtek Ebéd közbe érdeklődni hogy miért nincs barátnőm. Őszintén mondva erre egyszerű a válasz, A suli ahova járok 95%-ban fiúk járnak és ott se vagyok túl "népszerű"/"Menő Csávó". A városban nincs sok hely Bulizásokhoz, de nem is szeretem a bulikat. Itt jön a személyes problémám 2. része, szépszóval fogalmazva nem vagyok egy gyáva típus, de amint egy !ISMERETLEN! ellenkező neművel kell beszélnem, Mint akit leszurnak éppen. Meg se merek mukkanni, ha mégis dadogok. Plusz eléggé gyatra egy önbizalmam van, és mindig visszariadok a ritka alkalmak esetén azzal az indokkal hogy "áhh túl szép lány, Nem érdemelném meg, és hogy ha vissza utasítana biztos hogy cikizve lennék a suliban, mert hogy bepróbálkoztam nála...


18/f -> igen tudom felnőhetnék igazán, de valahogy nem tudok mit tenni... :/



2017. okt. 29. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te szeretnéd, hogy legyen barátnőd vagy jól érzed magad így - kissé önbizalomhiányosan - is?
2017. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őszintén, Nem mondom azt hogy rossz volna ha lenne barátnőm, De nem érzem hiányát se. ¯\_(ツ)_/¯
2017. okt. 29. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
nagyon bonyodalmas a gondolatmeneted... egyszerűbben, lassabban, a másikra odafigyelve ismerkedj. Apró kis cselekkel hódítsd meg. Az segítő lehet, ha tudod, hogy a lány is fél, és esténként a tükör előtt próbálgatja a ruháit és sír, hogy mindegyikben milyen ronda, és nem tetszik senkinek, és vár egy fiúra, aki kedves, megértő, figyelmes, akivel együtt járhat, nevetgélhet, aki megértő. Sok ilyen lány van ám! Csak ők nem riszálnak, hangoskodnak feltűnősködnek- őket meg kell találni - nem is buliban, hanem könyvtárban, kulturális helyeken. Szüleidnek meg mondd, folyamatban az ügy -"despacito".
2017. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak azért ne akarj barátnőt, mert szekálnak. Ennél tartsd sokkal többre a nőket, főleg azt, akit magad mellé akarsz (majd). Ne sürgesd magad, majd eljön az ideje. Egyelőre tanulj, attól jön majd meg az önbizalmad is, mert attól lesz jó állásod, stb.
2017. okt. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ne a szüleid döntsék el hogy van e vagy nincs

Hanem te döntsd el


Hidd el,ha igazán készen állsz betoppan a szerelmed az életedbe

2020. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!