Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tetszek meg neki tényleg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tetszek meg neki tényleg?

Figyelt kérdés

Sulinkba jöttek ugye 9-es lányok, sok új, van ő, akit már régóta nézegettünk, hogy milyen szép, nagyon tetszik.

Elkezdtünk egy hete beszélgetni és hát rájöttem nekem a személyisége is bejön. El is mondtam neki én mit gondolok, és hát meglepte, mert hogy tetszik nekem.

Pedig én lányokkal nemvagyok túl szerencséd, sokszor hallom, hogy jajde helyesvagyok, ehez képest majdnem mindig csak bártként tekintenek rám


Na szóval kinézetre tetszek neki, de hogy tényleg, személyiségre is, azt nem tudja eldönteni, meg hogy annyira még nem ismer.

De suliban is pl ha találkozunk, tökmindegy ha már 3-szor, de minden találkozáskor megölel.

Hogyan tetszek meg neki úgy hogy akár más is legyen?

Meg hogyan ne csesszem el, mert nemvagyok egy nagy csajozós típus...


2017. okt. 20. 18:59
 1/4 A kérdező kommentje:
16/F
2017. okt. 20. 19:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézegesé magadnak dugd meg azt legyél boldog. Ne itt verdd a farkadat kis gumi
2017. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Add magad és csak is lazán ne görcsölj rá, legyél kezdeményező, kezdésnek hívd el egy sulin kívüli találkozó egy kávéra sütire valami kajára vagy csak egy séta ismerkedjetek, jelezd finoman hogy nem csak barátkozni akarsz stb..
2017. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy nemcsak barátként tekintek rá.

Néha így vannak kis perverzkedések, mert sokszor ő is az, de sokszor zavarba jön.

Lehet valahogy azon kéne változtatni, hogy túl kedves tudok lenni? Mert sokszor mondom lánynak, hogy milyen szép, aranyos, ilyenek.

És általában azt is mondják, hogy nagyon aranyos vagyok, és hát ahogy gondolom manapság ez nem jó csajozáshoz, csakhát fogalmam nincs hogyan csináljam, miket mondjak neki...

2017. okt. 20. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!