Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Miért nem próbáltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem próbáltok mosolyogni a kiszemeltedre?

Figyelt kérdés

"Csak látásból ismerik egymást, de összefutnak valahol...

Elkapják a tekintetet, de a csaj eltakarja a fejét..."


A kérdés:

Ha tetszik neked, akkor miért nem próbálod egy kicsit mosolyogni rá, hogy jobban észrevegyen?

Tök lehetetlen leolvasni, hogy kedvel-e vagy sem...



2017. okt. 16. 00:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ez lánytól is függ. Aki félénkebb az biztos, hogy nem fog a kiszemeltjére mosolyogni, mint ahogy én sem. A vidszautasítástól való félelem mindenkiben meg van. 15/L
2017. okt. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
És a fiúk?
2017. okt. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem szoktam, mert a srác semmi jelét nem mutatja az érdeklődésnek és egyébként is önbizalomhiányos vagyok, főleg ilyen téren.

17/L

2017. okt. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha rossz kedvem van én se szoktam rámosolyogni a kiszemelt fiúra.
2017. okt. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én akárhol meglátok egy srácot, aki bejön, elkapom róla a tekintetemet. Egyből zavarba jövök és nem akarom, hogy észrevegye, hogy őt néztem. Nem direkt csinálom egyébként, ösztönből jön.
2017. okt. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

látom nagyon megy neked magyar :D

"próbáltok mosolyogni a kiszemeltedre?"

"Ha tetszik neked, akkor miért nem próbálod"

oké, én se vagyok a helyesírás bajnoka, de legalább nem töröm a nyelvet :D

amúgy sokszor fiúknál is van ilyen, hogy a lány oda pillant és elkapja a fejét a srác :D

egyszerűen zavarba jön, nincs ezen mit szégyelni :D

ha néz az se a feltétlen szimpátia jele, pl van olyan hogy csaj bámul :) és én is nézem őt, meg bököm a havert, hogy az a csaj néz (ez az amit a csaj lát)

a csaj bámul, ami engem idegesít és én nezem hogy mi a g*cit néz, meg bököm a havert, hogy még is facomnak bámul... és hogy mindjárt oda megyek és megfejelem :D

szóval ha néz se feltétlenül azt jeleni, hogy szimpi vagy :D

2017. okt. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem merek. Felek ra nezni is mert nincs ertelmes fejem ha meg mosolyognek is hajnalban szerintem tok hibbantnak gondolna. De igy is annak gondol xd
2017. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szóval azon féltitek, hogy hogyan reagálna?


6# Hahaha, autocorrect... De ki a fa.szom érdekel? 😂😐 Mert nálad olcsóbb lesz a kenyér, vagy mi? 🤔

Ja és nem bámulunk egymást...


Többiek: Ha megtudod, h a pasinak bejössz, és a pasi azon várja, hogy küldj neki jelet? akkor se? :D

2017. okt. 16. 17:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha 1000%-ra tudom, hogy bejovok neki, akkor ra mernek mosolyogni. Viszont nagyon nehezen tudom meggyozni magam, arrol, hogy tetszem neki, mindig attol tartok, hogy csak bekepzelem. Ha hiteles kulso forrasbol jon az informacio, akkor talan felbatorodok.
2017. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány gyakori a lányoknál. Old ezt fel úgy h odamész, mert pasiként neked nem kéne annyira lennie. 22F
2017. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!