Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy irjak rá? Van egy fiu,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy irjak rá? Van egy fiu, aki nagyon tetszik nekem és nem tudom, hogy hogyan irjak rá. Esetleg valakinek valami tanácsa? . (14. l. )

Figyelt kérdés

2017. okt. 14. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia , multnap együtt homokoztunk a játszótéren nem voltál az?
2017. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha JAVA ba akarsz programozni mindíg ügyelj rá, hogy átlátható programot írj, tabulátorral tedd beljebb az egymáshoz tartozó részeket :)

sok sikert! :)


a fiúhoz nem tudok tanácsot adni információ hiány miatt

2017. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
73%
sztem mindegy egy fiu mindig örül neki ha ráir egy lány kivéve ha egy egoista p*cs :D
2017. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt hogy hogy írjál rá? :D normálisan :D messengeren..Nem nagy dolog.
2017. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Van kedved beszélgetni,ha már annyira szégyenlős vagyok hogy élőben nem tudlak megszólítani valószínűleg alacsony önbizalmamból adódóan?
2017. okt. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A fiuval egy konditerembe járunk.A legjobb barátnőm pasijának az osztálytársa és haverja.A szőke csajokat csípi,én barna haju vagyok.Mindenki azt mondja,hogy találnánk és hogy irjak rá.De nem tudon hogy mit irhak.pl.Szia? Valami jó duma kellene.Azt mondják a haverjai hogy már rég nincs senkije,és örvendene ha ráirnék.
2017. okt. 15. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!