Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs barátnőm? Én verzióm.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm? Én verzióm.

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves fiu vagyok ésss.. Egyszerüen tincs tapasztalatom vagy érzékem a csajozáshoz. Átlag kinézetű fiatal gyerek vagyok sportolok (dirt street,downhill) biciklizős fajtába. Nem vagyok elhízva nem is vagyok túl sovány de általában csak azért hiszik ezt mert magas vagyok 185 centivel.Tudom nekem kéne megtennem az első lépést a lányok felé, de hogy? Azokat a verziókat hallottam már hogy odamegyek oszt mivan csajszi de én nem olyan tipus vagyok. Ha véretlenül egy ismeretlen lánnyal találkozom vagy beszélgetést kezdek akkor az hamar abba is marad. Lehet most a felettem lévő korosztáj azt gondolja hogy még fiatal vagyok és lehet hogy ,igazuk is van. De ahol én élek még a 6-7 osztályosoknak is van már vagy barátnőjük. Mindenki irja le amit gondol nem sértődök meg...

2017. okt. 5. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Arany középút kell, ha egyből megmondod a frankót akkor túl nyomulósnak tűnhetsz,ha meg barátkozol akkor alapból elkönyvel barátként, szóval a kettő között valahol:) ismerkedj aztán majd lesz egy olyan lány akivel érdeklitek egymást és alakul az egész. Nekem 17 évesen volt első, 18 évesen a második ami azóta is tart szóval ne parázz, még akkor se ha 20 évesen sem lesz, ne ez határozza meg a mindennapjaid, csak olyan mellékes tevékenység legyen:) és akkor nem fogsz rágörcsölni.
2017. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát,akkor valoszinuleg az onbizalomhianyoddal van probléma.. Ahogy leirtad egy tok normalis fiu vagy, es plusz pont h magas vagy mert igy alt. A csajszik magassarkut is feltudnak venni melleted.Nemtudom mennyire jonnek be , de probalkozz talán a 14-15 éves lányoknál, ott lehet tobb eselyed lesz.Menj el kondizni,a hajadat meg állitsd be. És kész.Hidd el az szornyen undorito ha egy fiunak olyan vékonyak a labacskai meg a karjai mint a falevél.Merj lépni, mert egy lany 90% hogy nem fog rad irni, még ha teccesz is neki
2017. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez de aranyos! 185 cm tényleg előny sok lánynál.

Viszont,nézhetsz ki jól ha nem lehet veled beszélgetni. Ne félj megszólalni, szemezgetni,kezdeményezni. Csak mosolyogj, legyen jó kisugárzásod,és minden szupi lesz. :D

2017. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!Még egy kérdés:ahogy egy lány megnéz vagy ahogyan köszön meglehet állaítani hogy tetszem e neki? Ugy értem hogy például beengedem magam előtt az ajtón megnéz megköszöni stb...
2017. okt. 6. 00:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem megválaszoltad magadnak a kérdést. Tapasztalatlan vagy. Ezért, tapasztalatot kell szerezned. A tapasztalat szerzés nem arról szól hogy minden elsőre sikerül szóval készülj fel, ha elkezdesz próbálkozni. Hogy lesznek kudarcaid.


Hogy közelíts meg egy lányt. Erre sok forgatókönyv létezik. Az oszt mi van csajszit haggyuk annál vannak sokkal vonzóbb és jobb dolgok, csak értelmes férfiak gyakorolják. Először csak barátkozni próbálkozni próbálkozz, nem azt mondom hogy legyél a haverja. Csak amolyan hétköznapi módon közelítsd meg a lányt. Pl.: szia hogy tetszett a fizika óra, nézd milyen szép az idő, szerintem a Feri retardált szerinted?. Szóval akárhogyis de beszélgess vele ne rögtön abba menj hogy milyen szép, csak beszélgess, hétköznapi módon.


Ahogy te ezt gyakorlod akkor majd szépen alakulnak maguktól a dolgok. És észre fogod venni hogy a lány utalgat arra hogy találkozzatok. Pl.: gyakran szoktam sétálni a ligetben ha jó idő van, nincs kedvem bemenni matekra. Ezzel elárulja neked hogy mit szokott tenni és hogy most éppen lenne is szabadieje. Te erre ezt válaszolod. Akkor sétálunk egyet a szünetben? Aztán hátha megjön a kedved matekozni. Aztán azt mondja a csaj. Jaj de kedves vagy oké menjünk.... Érted. És akkor ez így épül amígra már van randi meg ilyenek puszi ölelés, pillangók a gyomorban meg ilyesmi.


Ja csinálgasd belejössz, hajrá!

2017. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
;)
2017. okt. 19. 07:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!