Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ettől még tényleg szép vagyok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yuutanori kérdése:

Ettől még tényleg szép vagyok? Miért kerülnek?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy nagyon magányos vagyok. És várom azt a férfit akivel nem csak egy párt alkotnánk, hanem barátok lennénk.

De némi gondok akadtak az önbizalmammal. Hisz engem az iskolában kerülnek a fiúk.

Derékig érő szőke hajam van és kék a szemem. Ritkán vagyok pattanásos és csak néhány apró szépség hiba van az arcomon. A fogamat hiába mosom fogfehérítővel a fogaim sárgák maradnak és van egy egyhén kiálló fogam is...

A testalkatom sportos,hisz karatézom. Humoros vagyok és szeretek mindenkit megnevettetni. Nagyon latinos vagyok és nagyon szenvedélyes vagyok. Meg vannak a céljaim, soha nem adom fel. Szépnek tartom magam és a barátaim is kérdezik hogy miért nincs pasim, hisz nagyon szép vagyok.

De vannak olyan fiúk, akik folyamatosan csúfolnak engem, mert nem tartanak szépnek. És senki nem közeledik hozzám, de ha én ezt teszem akkor menekülnek.

Ilyenkor teljesen elbizonytalanodom és legszívesebben elbújnék mindenki elől és egy macskával élném le az életemet. Pedig van hobbim, célom, van életem, mert keveset netezek hogy a barátaimmal kirándulhassunk, vagy csak együtt lehessünk.

Nem vagyok rá menős sem.


2017. szept. 30. 20:06
 1/3 Stark2000 ***** válasza:
Az, hogy kinek tetszel szubjektív. Ha nekik nem, az egy dolog. Ettől még lehetsz szép. Én is sok lányt tartok szépnek az ismerőseim között, még sem közöltem velük eddig egyszer sem. Az arc többet számít amúgy, azt pedig leírni lehetetlen. Egy képpel sokkal többet lehetne mondani, persze így is lehet megoszló a vélemény. De senki nem egyforma, nem tetszhet mindenkinek mindenki.
2017. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Életemben nem láttalak még így fogalmam sincs.
2017. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár nem látlak, de vagyok olyan elfogult, hogy azt mondjam a szőke haj és kék szem miatt, hogy gyönyörű vagy, mivel ez az ideálom. :D De nyugi, nincs Veled baj, más oka van, vagy nem az ő esetük vagy, vagy nem akarnak barátnőt, vagy egyéb hasonló indok. :)
2017. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!