Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Húszéves lány vagyok, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húszéves lány vagyok, és max.15-nek nézek ki. Szerintetek a korombeli fiúk mekkora részének nem okoz ez gondot?

Figyelt kérdés
Nagyon hálás lennék fiúk, ha leírnátok, hogy álltok az ilyen dolgokhoz. :)
2017. szept. 29. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
19F vagyok. Nekem nem okoz gondot. Max emberfüggö hogy kinek mi tetszik vagy személy. Persze hogx többségnek igen és nem ott nem kapsz választ csak ha egyesével kérdezed az hasznosabb.
2017. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Igazából egyáltalán nem gond, ha mondjuk fiatalabbnak nézel ki, sőt örülj annak, hogy 20 évesen nem néznek 30-nak téged. Sok fiú van, aki az olyan lányokra bukik, akik 14 éves korukban 20 évesnek néznek ki és van a másik része aki inkább örül annak, hogyha ránézésre a lány fiatalabb nála. Én is ilyen vagyok. Ilyen esetekben, mondjuk megtetszel egy 18-19 éves fiúnak, akkor nem lesz azon probléma, hogy te idősebb vagy, mert sokkal fiatalabbnak nézel ki.
2017. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem se zavarna.


18/f

2017. szept. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 19 éves vagyok, és abszolút semmi problémám nem lenne azzal hogy egy 15-nek kinéző 20 éves lány lenne a barátnőm. Szerintem ne is változtass a külsődön hogy felnőttesebben nézzél ki, így is ugyanakkora eséllyel találsz fiút, max. nagyon kis csoport lehet az akinek ez gondot jelenthet, különben is egy intelligens fiú nem foglalkozik ilyen sablonos dolgokkal.
2017. szept. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem se zavarna, főleg azért, mert hasonló cipőben vagyok én is :D

20/f

2017. szept. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nem gond 67/F
2017. szept. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
99% nak nem fog gondot okozni. Később ha ilyen szerencsés genetikájú vagy, akkor sokáig maradsz fiatalos. 😊
2017. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LoganX válasza:
Az tök jó. Mit mondtál? Hol laksz? :) Küldenél egy fotót magadról? 31/F
2017. okt. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!