Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék vele beszélő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék vele beszélő viszonyba kerülni? 16/F

Figyelt kérdés

6 éve ismerem, osztály társam volt 3,5 évig és nagyon megtetszett nekem a lány. Nagyon keveset beszéltünk, sőt kettesbe sose voltunk együtt sehol. Csak facebookon beszélgettünk ugy 3 év alatt egy pár sort.

A baj ott van hogy nagyon de nagyon sok hülyeséget csináltam a suliban. Verekedtem, beszóltam annak akinek tudtam egyszerűen egy büdös nagy F@** voltam...

A lány aki meg nagyon tetszik ő igy ismert meg sajnos.

Bár az utolso évünkben mikor még egy osztályba jártunk akkor már rájöttem hogy ezeket nem kéne csinálni és megváltoztam de mindig voltak kisebb vissza tasszíto hülyeségeim.

Én már mikor megkérdeztem hogy ballag e velem akkor igent mondot. (Már annak nagyon örültem de gondolom csak azért ment bele mert én ballagtam volna vele csak)

Azt vettem észre hogy a lány felveszi velem a kapcsolatot ha irok neki de leráz.(nem egyböl hanem lassan)

Ez egyszerűen nagyon szarul esik de hát megvan neki az oka és meg is értem.

Az a lány nekem anyira megtetszett hogy ez már 3. Év hogy ne lett volna olyan nap hogy ne gondolnék rá.

Mostmár nem egy suliba járunk és igy nem nagyon látom.

Fél évente kb össze szaladunk az utcán és köszönünk egymásnak és enyi.

Naprol napra egyre jobban hiányzik nekem.

Az érzéseim nem nagyom szeretném bele vinni de nagyon intenzíven vonzódok hozzá.

Más lányok nem tudnak elcsábitani mert nekem csak ő kell.

Lényeg hogy már nem tudom mit csináljak mert érzem hogy bele fogok betegedni hogyha nem lesz semmi.


Tudnátok valami ötletet hogyan kerüljek közel hozzá?



Válaszokat előre is köszi!



2017. szept. 28. 21:43
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Próbáld meg összeszedni a gondolataid mielőtt ráírsz(hogy mit akarsz majd kérdezni stb). Ha unalmasnak találja a beszélgetést újból le fog rázni, valamint figyelj oda, hogy ne legyél nyomulós. Érdeklődj iránta, hozz fel régi emlékeket. Hidd el órákat lehet egy-egy kirándulásról is beszélni. Mesélj magadról, mondd el milyen terveid vannak a jövőre nézve, próbálj humoros lenni. A lányok szeretik az összeszedett, humoros srácokat. Ha már kb egy idősek vagytok segíts neki, ha valamit nem ért pl matekból..

Hívd el találkozni, ha szimpatikus vagy neki úgyis belemegy.:) Ha sikerült a tali, akkor vezesd te a dolgokat, legyél határozott, de persze adjál neki is teret.

Viszont, ha nagyon nem akarja a dolgot akkor ne erőltesd, azzal csak rontanál. Az ilyen küzdök a szerelméért a végsőkig hozzáállással csak rontani lehet a dolgokon, ha már egyszer nem jött össze.

2017. szept. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!