Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem?

Figyelt kérdés
Kb két hete ismerkedek egy sráccal. Nagyon érdeklődő volt az elején, viszont én gyakrabban kerestem mint ő. Legutóbb is én kerestem őt. Most meg két napja nem beszélünk, mert ő nem ír rám...Elég elfoglalt mostanság, mert dolgozik. Viszont jól esne, ha keresne ő is. Legszívesebben én írnék neki, de nem akarok nagyon tapadni se rá. Ti mit gondoltok erről?

2017. szept. 26. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, a mostani világban hiába "elfoglalt" az ember,ha valaki szakít rá időt és ráír. Ha nem nagyon keres,akkor annyira nem tetszel neki,hogy komolyan is gondolja a kapcsolatot.
2017. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is voltam már ilyen helyzetben. És a srác azt mondta, hogy majd keresni fog. 2 hónapja nem írt 1x sem.

De azért várj még egy picit.

Reméljük írni fog neked. :)

2017. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Le se fos téged
2017. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
,gyík
2017. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!