Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sehol sem találok magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehol sem találok magamnak fiút hol keressek?

Figyelt kérdés

Sehol sem találok egy olyan fiút, akivel kölcsönös lenne a vonzalom, vagy a szerelem. Hol ismerkedhetnék normális fiúkkal, akik nem csak a szexre mennek?

Buliban egyértelmű hogy ritka az ilyen. Suliban sem ismerek olyat, aki kiszemelt volna magának.


16/l


2017. szept. 17. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én meg olyan lanyt nem talalok aki nekem bejön es kölcsönös a vonzalom :((
2017. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem találok sehol barátnőt, hiába próbálkozom, ha meg bejövök valakinek az ritka, de nem olyan aki nekem bejönne :/

15/F

2017. szept. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Sírjatok még kedves férfiú társaim..

Azt várjátok, hátha ír a leányzó mi?:D

Sopánkodással semmire nem mentek..

15-16 éves itt az átlag,(jó vannak idősebbek az tény. De ennyi idősen ne sirjatok már,úgyis lesz valakitek.

2017. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, mikor lehetett volna elcsesztem. Most van 1 srac aki bejon, barati tarsasagbol az egyik csaj exe... kicsit gaz a szitu tudom. De probaljatok meg kimozdulni a varosba es baratok hverjaival megismerkedni... de amugy kb en is igy vagyok mint ti mert nem fuzok a srachoz sok remenyt. Eljenek a szinglik
2017. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lesz majd valaki, akinek pont te kellesz. Nem kell aggódnod, csak idő kérdése.
2017. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!