Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan/hol tudnék ismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/hol tudnék ismerkedni kisvárosban?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal, hogy egy 15 éves lány vagyok, és nem szeretnék olyan kommenteket, hogy ez hülyeség, és túl korán kezdik a mai fiatalok, meg hasonlók. Csak olyan jó lenne, ha tudnám, hogy szimpatikus vagyok valakinek.

Biztos mindenkin átmegy egy ilyen időszak, de annyira egyedül érzem magam. Vannak barátaim, persze, és sokat vagyunk együtt, de mégis úgy érzem, hogy szeretnék még plusz valamit. Nem feltétlen rögtön kapcsolatra gondolok, azzal is megelégednék, ha lenne esélyem fiúkkal ismerkedni. De egyszerűen nem tudok hol.

Nyáron mentünk fesztiválokra, meg ilyen bulikba, szórakozó helyekre, de tánc közben nem igazán jött oda senki. Ami durva, vagy nem is tudom hogyan fogalmazzak, hogy ilyen huszonéves csávók azok jöttek, és nem értem miért. Ennyire nem látszana, hogy fiatal vagyok, vagy csak le sz*rják?xd

Alig pár velem kb egyidős fiúval ismerkedtem össze, egyel kavartam kicsit komolyabban az egész fesztiválszezon alatt. Nagyon jó volt, és szimpatikusak is voltunk egymásnak a sráccal, de külföldön él, szóval pech.

De most, hogy suli van, nem tudom, mi legyen. Kisvárosban lakom, a gimimben pedig nem túl sok osztály van, és fogalmam sincs hol lehetne ismerkedni.

Lehet egyszerűbb lenne, ha elmúlna ez az érzés, ne legyen ilyen rossz az egyedüllét. :c

Tippeket, tanácsokat nagyon szivesen fogadok, ha egyáltalán valaki végigolvasta a monológom. :D



2017. szept. 14. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó tipp, minden sulinak van, kézi, focicsapata, azoknak az edzésein, nekem is mindig szimpi ha figyelnek a lányok:D légy közvetlen 18/f
2017. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak ismerkedni akarsz, semmi komoly, arra az internet is tökéletesen is alkalmas. Nem olyan nagy Magyarország, hogy ne tudj találkozni a megismert emberrel. De ha személyesen, akkor helyi rendezvények, bulik, srb.
2017. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, igyekszem több rendezvényre eljárni.
2017. szept. 15. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!