Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért unok rá mindenki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért unok rá mindenki, akivel online ismerkedek?

Figyelt kérdés

Kb. minden lányra ráunok , elsőnek nagyon érdekelnek meg nagyon bejönnek, de utána tök közömbösek lesznek, viszont én nekik még mindig bejövök , mert írkálnak folyamatosan.


Más is van így ezzel ? Egy találkozóval változhatna a helyzet ?


16/f


2017. aug. 9. 21:23
 1/4 anonim válasza:

Szia kedves kérdező !! 😇

Szerintem ez azért van mert személyesen nem ismered nálam is ez volt egy ideig tok jól el voltam egy sraccal aztán úgy éreztem hogy meg szűnt ennek a varázsa .

Ezek amolyan fellangolasok (SZERINTEM)

Szerintem ha találkozol valakivel akit netről ismertél meg számíts arra, hogy nem biztos ,hogy azt az embert fogod vissza kapni személyiség ügyileg !

Szóval lehet egy találkozóval változnának a dolgok !!

Remelem segítettem ❤

(Írj ha össze jött valami xd )

2017. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert nem jó a téma, vagy megszűnt az összhang.

Én is mindig csalódok az online ismerkedésben. 17L

2017. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kb mindig fordítva szoktam lenni. Egyedül én érdeklődök, a másik fél pedig nagyon unalmas, nem látszik rajta, hogy érdeklődne.
2017. aug. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy inkább te vagy unalmas? :)
2017. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!