Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, lányok. Hogyan szoktátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok. Hogyan szoktátok csinálni?

Figyelt kérdés

Ha közös légtérben vagytok egy számotokra szimpatikus fiúval akkor hogyan adjátok tudtára ezt?

Mosolyogtok,utána ránéztek az illetőre és elkapjátok a tekinteteteket vagy határozottan néztek rá és ha észrevette a pillantásotokat csak utána mosolyogtok?



2017. máj. 24. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Második.
2017. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én attól függ mennyire vagyok a közelében.

Ha szemtől szembe/teljesen egymás mellett és lehetőség van beszélgetésre is(nem ünnep/hivatalos ügy),akkor az 1.

Ha távolabb van akkor a 2.

2017. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hogyha van köztünk úgy 9 méter akkor az első... de nem mosolygok rá nagyon, mert azt szerintem a jól ismert emberre szoktam mosolyogni...
2017. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!