Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja rám, hogy kisfiús...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja rám, hogy kisfiús vagyok?

Figyelt kérdés
Igazából szerintem nem is viselkedek úgy, picit értetlen vagyok.. Lehet ezért? Vagy mi lehet az oka?
2017. máj. 12. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben ? Mondjuk álltalában hogy szoktál viselkedni mondjuk öreg emberek előtt ? Vagy egy lánnyal hogy beszélsz ?
2017. máj. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát öregek előtt tisztelet tudó vagyok, nem beszélek vissza. Udvarias. Hát beszélgetés téren nem vagyok nyílt, inkabb vissza húzódó csendes. De attól meg szeretek beszelni egy lányal. De jobban szeretem hallgatni
2017. máj. 13. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Növesssz szakállt !!!
2017. máj. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisugárzásod sugallhatja ezt...
2017. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert a kortárs lányok nagyon nagy része alatt 20-on éves fiút akarsz. 17f
2017. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akar. Hülye autokorrekt.
2017. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!