Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez? Néha nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Néha nagyon elkeserít.

Figyelt kérdés

Na szval, 16 éves vagyok tudom még fiatal, de van egy hiányérzetem. Úgy érzem mintha hiányozna egy másik ember az életemből, magam sem tudom mért hisz még fiatal vagyok ahogy mondtam.

De rosszul esik hogy szinte senkit sem érdeklek úgy, hanem csak haverként és stb.

Nem tartom magam rondának sem, vagyis van néhány nap amikor igen. De alapjáraton nem.

Igaz felesleg van rajtam, de sztem ez sem indok hogy nem érdeklek senkit.

Vajon mért van ez?

Hozzáteszem teszek azért hogy fogyjak pár napja kezdtem el de teszek érte és sztem ez a lényeg.


Ui.:tudom nem ez a világ legnagyobb problémája.

A válaszokat köszönöm előre is.


2017. máj. 9. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valakinek egyszerűen nem jössz be, az ellen sajnos nem tudsz mit csinálni:( Annyit tudok ajánlani, hogy próbálkozz, ne add fel, és akkor majd egyszer rá találsz valakire:)
2017. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze tudom. De annyi ember van a világon és olyan soknak nem, itt már valami hiba van:)
2017. máj. 9. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy van hiba! Hidd el, valakinek úgy leszel tökéletes, ahogy vagy. Tudom, sablonos szöveg, én is utálom, ha ezt mondják, de minden szó igaz:)
2017. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És milyen ember hiányzik az életedből?
2017. máj. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!