Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl sok srácot friendzoneolok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok srácot friendzoneolok?

Figyelt kérdés
Szóval, 16, lassan 17 éves lány vagyok. Előre leszögezem, heteró vagyok. Nem vagyok csúnya és már jó pár srác próbálkozott. De nem vagyok az a fajta lány, aki azért jön össze valakivel, hogy legyen kit mutogatni az utcán. Volt aki nem volt szimpi, volt aki iránt nem éreztem többet barátságnál és volt aki még fiatal volt hozzám. Megmondtam nekik, hogy engem nem érdekelnek úgy. Azok a srácok akik meg engem érdekelnek, őket én nem érdeklem. Nyugtassatok meg, hogy nem velem van a gond és hogy majd megtalálom az igazit.

2017. máj. 2. 15:56
 1/4 Csucsu007 ***** válasza:
Ez normális. Majd találsz valakit, ebben biztos vagyok
2017. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem veled van a gond!

Nyilván, ha nem érzel irántuk semmit, akkor mi mást tehetnél? Belemész egy kapcsolatba,ami részedről az elején nem működik? Nem, annak már az ember rögtön a végét kívánja. Szóval a lehető legjobban cselekszel.

2017. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kettő srác akikkel jobban vagy és bejössz adj egy esélyt. Hogy tapasztalatokat szerezz, és tudd h mi milyen és mit is szeretnél. Mert ennélkül igen az lesz h tényleg csak fz be rakod az embereket.
2017. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy hajoban evezunk😂❤
2017. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!