Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti mennyire fáradoznátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyire fáradoznátok egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Hogy kezelnétek ha felkeltené egy lány az érdeklődéseteket, de később kiderülne róla, hogy lelkileg eléggé sérült? Megértően, türelmesen próbálkoznátok nála vagy szóba se jöhetne többet? A lelkileg instabil állapota, főleg korábbi csalódásokból ered.

2017. ápr. 30. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Megértően-türelmesen.
2017. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kuka. Nem hiányzik hogy az én lelkemet is megsértse
2017. ápr. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha tényleg sérült lelkileg, nyilván kitartanék mellette, de ha csak figyelemfelkeltésből, otthagynám a francba.
2017. ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as szerinted miből jönnél rá és mennyi idő után?
2017. ápr. 30. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha csak sír, de nem akar valóban változtatni az életén, akkor az csak figyelem felkeltés. Persze nem mondom, hogy az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni, nyilván szeret hiányos az illető, de nem biztos hogy ezt minden esetben neked kell megoldani.

Vissza a kérdésedhez, a türelem az nagyon fontos, de te nem ápolgathatod életed végéig az ő lelkét. A saját helyzetén csak ő tud változtatni. A biztatás és figyelmesség jó dolog és hasznos is, de ha ő elzárkózik még akkor is, arról már nem te tehetsz. Én azt mondom, ha nagyon szerelmes vagy belé próbálkozz és légy kitartó, csak nehogy a végén te sérüljél jobban. Bár én lányként válaszoltam de volt dolgom hasonló fiúval és utólag visszagondolva iszonyatosan lehúzott magához a depresszió szintjére. Aztán persze utána összeszedtem magam és erősebb lettem. Mondok egy egyszerű példát: te is szívesebben mész egy mosolygós pozitív emberhez mint egy szomorú magába roskadóhoz.

2017. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És mégis milyen csalódások? Amúgy igen, előbb-utóbb bele fárad az ember ha nem kap szeretetet tőled, és a végén ő is csak sérült lesz miattad ha beléd szeretett.
2017. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tapasztalat következik!

Én belementem a lelki ápolásba. Nem sült el épp túl jól. Mármint... úgy értsd, hogy nem mennék bele újra. Egy kapcsolatra készen kell állni mindkét félnek. Én azt hittem készen állok így is a kapcsolatra. 4 éve tart, de nagyon és most komolyan mondom, hogy NAGYON sok türelem kell egy ilyen párhoz. Szóval jól gondold meg. Nagyon alapvető problémák fognak felmerülni, amikre azt mondanád, hogy nem ügy, elintézed.


Zárógondolat:

Tényleg nagyon gondold meg, hogy akarod-e az időd, energiád egy ilyen kapcsolatba fektetni.


Bombázhatsz priváttal is, ha beszélgetni akarsz róla.

2017. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!