Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan törődjek bele, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törődjek bele, hogy soha nem lesz párom?

Figyelt kérdés

Nagyon undorítóan nézek ki, akárhogy igyekeztem/igyekszem nem jött össze, hogy legalább tűrhetően nézzek ki.

Ez van.

Hogyan törődhetnék bele, fogadhatnám el, hogy senkim se lesz?

18/L


2017. ápr. 18. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Mindjart jonnek a valaszok hogynekik igy meg ugy tetszel hol ott nem is ismernek vagy pedig majd kepet kernek..

Amugy megfogadd el, huzzzacskot a fejedre ha ennyire nyomorultnak erzed magad.

2017. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

gondolj bele hogy a ronda lányok is tudtak szerezni álampasit és te is lehetnél aza lány...TE

és probálj meg igyekezni még jobban mert mindig lehet hova fejlődni de NE ADD FEL

2017. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
ez a 21. század, itt nem tökölhetsz sokat, csináld a dolgod, okoskodj ki valamit stb. engem 13-14 évesen suliban is és otthon is kőkeményen bántalmaztak fizikailag és mentálisan(a fiúk), a lányok kiröhögtek, kifiguráztak, mára meg minden lány körülöttem nyüzsög, a legjobb csajok flörtölnek velem a suliból, meg elpirulnak a társaságomban(ez már egy másik suli). De kőkemény munka van ám mögötte, én nem sokat siránkoztam hogy jajj miért történt ez, abból táplálkoztam amim volt. Ezzel nem mész semmire, sokan sokkal rosszabb(nem túlzás) helyzetből is képesek csinálni valamit mint amiben te benne vagy. Kösd fel a gatyád, mert a neheze a dolognak még el se kezdődött. Olvass utána dolgoknak stb. Ez a beletörődés kb egyenlő az önmegsemmisítéssel. Siránkozni mindenki tud, de azzal pont az ellenkezőjét csinálod annak amit szeretnél, ergo olyan mintha egy bokszoló a ringben szándékosan saját magát ütné arcba, és nem az ellenfelét.
2017. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Honnan tudod milyen helyzetben vagyok?
2017. ápr. 19. 06:28
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Egyszerűen csak törődj bele.

A nem kívánatos külső csak egy gond,

de ez az undorító önsajnáltatás

annál is nagyobb.

2017. ápr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Most itt hol van az önsajnáltatás?:D

Csak közöltem, hogy minden igyekezet ellenére előnytelen a külsőm.

Ebben mi az önsajnáltatás?

2017. ápr. 19. 10:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Onnan tudom hogy milyen helyzetben vagy, mivel voltam hasonlóban, csak épp nem túlzottan sokáig, és nem osztottam meg másokkal. Amit leírtál sok mindent elárul rólad, lehet nem tudom leírni a konkrét szituációkat amik történtek, de meg tudom állapítani, hogy milyen helyzetben vagy, ha nem hazudni jársz fel erre az oldalra és az vagy akit leírtál. És de igen ez egy önsajnáltató poszt, semmi más szerepe nincsen. Hogy óóó miért ilyen rossz nekem, hát legalább abban segítsetek, szááánjatok meg, hogy el tudjam fogadni..:((( Sajnáljatoook! Ebből a posztból ugat ez a dolog. Sajnáltatod a lényedet, hogy úgy nézel ki, mindenki aki negatívan próbálja lefesteni magát mások számára, szánalmat kér tőlük, szánják meg, sajnálják, és ez egyébként kifejezetten lányok előszeretett szokása, hogy kicsikarjanak egy kis törődést a fiúktól. Nőjél fel, mert ez neked lesz rossz ha nem teszed.
2017. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Oh God...

Nem, SEMMIT nem tudsz rólam, a helyzetemről.:)

Törődést a fiúktól?:D Honnan tudod, hogy a fiúktól szeretném? Hmm?

2017. ápr. 19. 12:17
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor alapjáraton a törődést. Tudod, szerintem te azon emberek közé tartozol akiket nagyjából egy nyári forró éjszakán zümmögő szúnyoghoz tudnék hasonlítani, amiket lehetetlenség megtalálni. Ennek tudatában kicsit sem csodálkozok, hogy nincs senkid. Látszik hogy az empátiád egyenlő egy hulladéktárolóéval, mert fogalmad sincs miket képes átlátni egy ember, ha alkalmazza eme tulajdonságát, ami még inkább érthetővé teszi magányod okát.(a nehezebb érthetőség miatt leegyszerűsítem számodra, és azért fogalmazok ilyen mondhatni drasztikus módon, mert van aki csak ebből ért:D)


Másrészről előre leírtam, hogy lehet hogy nem látok át minden egyes szituációt, de egy "diagnózist" meg tudok állapítani rád. Tényeket nem fogok tudni felhozni, mint például azt, hogy éppen egy kutyával akarsz-e párosodni vagy esetleg úgy döntöttél hogy leszbikus leszel, mivel kb eddig csak sajnáltattad magad, semmi tényszerű dolgot nem közöltél velünk.(kivéve azt a sablonos dolgot amivel minden lány a figyelemre éhezik, tehát hogy lerondázza saját magát, amivel általánosan minden lányra rá lehet mondani, hogy sajnáltatja magát) Így csak ezen önsajnáltató dolgokból tudtam következtetni dolgokra.


A válaszokból is nem a segítő szándékot, hanem a bántó szándékot láttad meg, hacsak nem ténylegesek ezek a kérdések amiket felteszel, amikre amúgy egyértelmű a válasz, és valóban a kíváncsiság motiválja, nem pedig a felelősségre vonás az írottak után, hogy "hogy merészelsz ilyet írni rólam, nézd csak meg milyen buta választ tudsz adni ezen kérdésem megválaszolásával magadnak"..:D Sajnáltatod magad, ez tény, nem szégyen ez, nem kell egyből defenzívnek lenni, fogadd el, ez az első lépése a változásnak.:D

2017. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én még soha nem tartottam senkit annyira rondának, hogy azt gondoljam róla, hogy ez biztos egyedül fog meghalni.

Egy bizonyos érettségi szinten az emberek egyébként sem csak a külső alapján keresnek maguknak partnert. Sőt! Én például össze sem jönnék valakivel, aki csak azért szeret, vagy azért tetszek neki, mert szép vagyok ( vagy éppen nem vagyok csúnya)

Még az alapból rendezetlen, kellemetlen arcvonásokban is szép az, hogy különleges. :)

2017. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!