Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek? Milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek? Milyen tipeket tudtok adni?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem Győrbe szeretnék ismerkedni barátkozni 21/f vagyok .Szolídabb rocker vagyok de zenébe bármit maghalgatok alkalomhoz ilően öltözökde hát nem megyek bakancsba egy állás interjúra meg nem lesz kék színű vad hajam mert az jön be a lányoknak de hát nem leszek az aki nem vagyok.Amúgy ennyi idősen már nem nézhetek ki akárhogy szakadt nadrégba meg olyan hajal ami eltakarja a hajam az összes munka helyről elzavarnának.Amugy külsőm nem olyan rossz kék szem fekete hosszú szempilla szőkésbarna rövidebb haj nincs patanás az arcoman ezzekel nagyából meg vagyok elégedve majd változtatok rajta úgy hogy még én legyekNem is az a gond hogy nem álnak velem szóba.Győrbe költöztem nincsenek itt a környéken ismerőseim iskolába már nem járok munka helyemen idősebb férfiak vannak .Facebookos ismerkedés Győriek nem nagyon nyitottak erre Össze jött már a netes ismerkedés de nem győrivel most akkor Győrbe lakok de szerezek barátokat stb pesten az úgy nekem nem szimpi.Disco nem hisszem hogy ott lehetne iparos ált pasijukal mennek beszélgetés már össze jött de elég ciki egyedül menni ilyen helyekre koncertra is társaságba mennek .16-26 éves korosztályal szeretnék ismerkedni barátkozni Ötleteket várok köszi

2017. ápr. 12. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:
78%
Kezdj el valami sportot. Akár kondi de inkabb valami csapatsport vagy küzdősport kéne vagy tényleg nagyjából bármi a lényeg hogy egy közösségbe kerülj be ezáltal. Vagy valami tanfolyam.
2017. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!