Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ráírtam facebookon, meg is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam facebookon, meg is nézte, de egy idő után nem nézni meg és nem is válaszol, miért?

Figyelt kérdés

Nem rég ismertem meg egy lányt (általában együtt buszozunk), aki az évfolyamtársam, de még nem nagyon ismerem, csak barátok mellé beült, hogy ne egyedül üljön. Ráírtam facebookon, hogy szeretnék vele beszélni, egy ideig beszéltünk is, de aztán láttam, hogy elérhető, de nem nézte meg amit írok, mondta, hogy 10 körül szokott feküdni, majd másnap ráírtam, és azt modnta, hogy most korábban feküdt le, és az utána küldött üzenetemet szintén nem nézte meg. :( Mit tegyek? Nem vagyok jártas a témában... :(

16/F


2017. ápr. 11. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretne megbántani ezért nem mondja meg, hogy nem akar veled beszélni, csak reménykedik, hogy megunod és nem keresed többé. Szerintem tartsd tiszteletben és hagyd békén.
2017. ápr. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szülinapján írjak rá? Boldog szülinapot vagy valami?
2017. ápr. 16. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Hagyd beken! Ne erölködj, ezzel a viselkedessel csak taszitod a lanyokat. Tudod mennyi ismeretlen nyomul a csajokra allandoan? Baromi idegesito. Minek eröltetni? Boldog szulinapozas kb annyit er manapsag mint egy "jonapot" a boltban. Semmit. Csak a te esetedben meg zaklatasnak is hat, mert csak nem erted meg, hogy azt szeretne, hogy beken hagyd.
2017. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát mit tegyél? Bár nem mondta, hogy kopj le, vedd úgy, hogy ezzel a közömbösséggel ezt akarja neked mondani. Vagy írogass hónapokig válasz nélkül mint én :)
2017. máj. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!