Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ne legyek zavarba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek zavarba amikor leszólítom?

Figyelt kérdés
Van egy lány és holnap ha úgy alakul leszeretném szólítani,de hogyan tudnék úgy beszélni vele mint ha egy normális ember lenne mint pl.haverok,család..
2017. ápr. 6. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek fog tűnni, de nem az, egy feles, rá egy rágó és könnyebben fog menni. Mit akarsz neki mondani?
2017. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen a tanárok biztos díjjaznák :D
2017. ápr. 6. 19:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy ez egy szerepjáték, sitcom vagy valami ilyesmi. Nekem ez be szokott jönni. Amúgy milyen viszonyban vagy vele és hol akarod leszólítani?
2017. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
teljesen nemértem:D,az iskolába és még nem komunikáltam vele
2017. ápr. 6. 19:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogyha elképzeled, hogy ez egy film és te a magabiztos srácot játszod, aki elhívja a lányt és sikerül neki, akkor talán kevésbé leszel zavarban. De lehet, hogy ez nálad nem működik, nem tudhatom. :D
2017. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ott még nem tartok,hogy akárki miatt is megjátszam magam,nem vagyok magabiztos,de engem ez nem zavar:) kitudja lehet az a feles nemis olyan rossz ötlet
2017. ápr. 6. 19:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Haat agyba probald at rendezni a dolgokat:) Csak pozitivan gondolkodj, jaszd le magadban a szituaciot es gondolj ra pozitivan.Ha nemtudod mit mondj neki akkor menj oda azzal hogy nagyon szinpatikus es szeretned jobban megismerni, vagy esetleg mintha eltevedtel volna vagy valakit nemtalalnal es segitseget kersz tole. Jobb otletem nincs,remelem segitettem:D
2017. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mármint nem úgy értem, hogy játszd meg magad. :D Hanem úgy, hogy ez segíthet a leszólításnál csökkenteni az izgulást.
2017. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sztepi ***** válasza:
Ügyes leszel, lennék a csaj helyében! :D
2017. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi,remélem minden úgy alakul ahogy akarom :D
2017. ápr. 6. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!