Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor mi van? Szeretem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Szeretem vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, egy osztályba járunk, körülbelül egy éve szerelmes lettem belé, ez így volt a mostani tanév elején, akkor még többet gondoltam rá, mint azelőtt, viszont most pár hete vagy egy hónapja már mintha nem is akarnám úgy, mint eddig. Nem állandóan csak rá gondolok, eszembe jutott az is, hogy valószínűleg nem is hozzám való meg nem is biztos, hogy megértenénk egymást. Eszembe jutott, hogy lehet, hogy csak elképzeltem valamit, aztán nem is olyan. Meg szinte száz százalék, hogy az égvilágon semmit nem érez irántam és nem érdeklem, szóval mindig is tudtam, hogy ez ilyen plátói szerelem. Már nem is akarok neki annyira megfelelni meg tetszeni, mint mondjuk fél éve. De még mindig nem teljesen közönbös, azért egy kicsit még mindig zavarban vagyok a közelében meg azért érdekel, hogy jónak/szépnek lásson. Úgyhogy most nem tudom eldönteni mi van. Kiszeretek belőle? A legjobb az lenne, ha már tényleg kiszeretnék belőle és valaki mással összejönnék, mert ez így nagyon nem jó.

Egyébként nem vagyunk barátok meg nem is olyan sokat beszéltem vele.

Az lehet, hogy nem szerelem volt? Pedig néha nagyon úgy tűnt. Vagy csak a külsejébe szerettem bele? Szerintetek? Veletek volt már ilyen?

Tapasztalatlan vagyok e téren, mert még nem volt kapcsolatom.


2017. ápr. 4. 20:59
 1/2 anonim válasza:
Szia! :) huh, nekem ez csak egy iskolatarssal volt, de nekem is nagyon durvan. Neki akartam megfelelni, mindent szinte a szunetekben miatta csinaltam ugy, ahogy. Nekem nagyon sokat segitett, hogy fejben eldontottem, hogy engem o megsem erdekel, mert......... es itt felsoroltam magamban a sracrol olyan dolgokat, amik rossz tulajdonsagok, csak addig a pontig nem erdekeltek. Ez nekem segitett, azota mar olyannyira kontraztam magamban hogy mar mar idegesit a srac. Sok sikert :)
2017. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Röviden tömören, elmúlt az érzés. Hasonló volt nekem. 1-1,5 évig változóan éreztem egy lány iránt, de mivel nem nagyon beszéltünk, egyszerűen elmúlt az érzés. Mára már azt hiszem teljesen eltűnt. Mondjuk nálam az mulasztotta el teljesen, hogy a legjobb barátommal összejöttek.
2017. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!