Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van esélyem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TiborAp14 kérdése:

Szerintetek van esélyem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Még sose volt nekem se lánybarátom, se barátnőm. Már lassan 14 éves vagyok, és már az osztálytársaim is kezdenek csúfolni, hogy miért nem volt eddig barátnőm, mert nekik már úgye volt vagy 5. A testalkatommal nincs is gond, magas vagyok a koromhoz képest. Szeretek ismerkedni. A barátkozásban is jó vagyok, de csak ezt azért hoztam fel, mert a régi nagyon jó barátaim kezdenek kitagadni a barátikörből. Mindenféle segítőkész választ végigfogok olvasni, amint lesz rá időm, lehetőségem. A negatív kommenteket nem fogom figyelembe venni. Ui.: Szívesen elfogadok új barátokat, és ha van lehetőség, egy őnkéntes lányt is, amire sajnos nem adok 100%-ot, mert mostanában az önkéntes lányok kihaltak... Előre is köszi mindenkinek az építőjellegű hozzászólását, legyen szép napotok! :)

2017. ápr. 2. 09:34
 1/3 Franky^^ válasza:
Ne azon gondolkozz hogy mi a baj veled, mert nem veled van a baj. Inkább a barátaiddal. Mert hogyha ki tagadnak és csúfolnak akkor nem is voltak igazi barátok és nem is lesznek. Meg hogy 13 évesen volt már 5 barátnőjük ez hülyeség, azok nem barátnők voltak. Majd ha idősebbek lesztek megtudjátok hogy milyen tényleg egy barátnő :) Szóval ne gondolkozz ilyeneken hogy barátnő meg lányok így meg úgy, középsuliban majd minden máshogy lesz és máshogy fogod látni a dolgokat. Meg a "barátaidon" gondolkozz el hogy tényleg a barátaid e, mert gondolom a csúfolódás miatt születtek meg ezek a dolgok a fejedben.
2017. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elkeserítő ezt hallani, de el kell fogadnom. :( Azért köszönöm a segítségedet!
2017. ápr. 2. 17:57
 3/3 Franky^^ válasza:

Bocs kölyök de tényleg ez van :(

Meglátod idővel más lesz minden.

2017. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!