Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most ezért miért kell utálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezért miért kell utálni?

Figyelt kérdés
A barátom szeret megbizonyosodni a dolgokról,hogy igazak-e amiket én állítok a barátairól azért halasztja el a döntést,hogy hátha csak vaklárma az egész és igazából nem is olyanok a barátai amilyennek én látom őket.Legtöbb barátja azért utál mert a tudtukra adtam,hogy nem szeretem azt,hogy kihasználják és csak magukról beszélnek meg se kérdezik,hogy van de ők azt állítják,hogy ők jó barátai a barátomnak. Szerintem ez nem barátság ez önzőség és röhejes dolog,hogy jó barátoknak hívják magukat miközben csak akkor írnak rá ha valami bajuk van.Nem szeretem,hogy így viselkednek a barátommal és ezért a szemükbe mondom azt amit gondolok és erre elkezdenek utálni.Tudom,hogy az ő barátai és neki kéne megoldani de nem tudom ölbe tett kézzel nézni,hogy ennyire kihasználják mert ő reménykedik benne,hogy ez csak átmenteni állapot pedig nem az.Néhány "volt"barátját én üldöztem el mellőle mert csak kihasználták azóta utál sok barátja most baj,hogy védeni próbálom.Próbálok leállni mert tudom,hogy a saját hibájából tanul de annyira bosszantanak.
2017. márc. 28. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy zavar, de ebbe ne avatkozz bele
2017. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ezt tettem volna 19/L ne félj ha szeret akkor rád fog hallgatni
2017. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!