Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már beszélgettünk egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már beszélgettünk egyszer élőben, egyszer fb-on. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Hogy hívjam el randira vagy hogy találkozzunk?

A lány szólított meg mikor vártam a buszt, én nem vettem észre. Bocsi a kérdésért, de még nem volt barátnőm.

17/f


2017. márc. 24. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Sziaa xy, lenne kedved eljönni velem ....be/ba?:D
2017. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
na jó ez mondjuk nagyon egyből témára térős ahogy én írtam:D De a szia meg egy kis rizs után fel lehet hozni ezt:D
2017. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy nincs barátnőd, de másik emberrel azért már beszéltél, nem?
2017. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem sűrűn beszélgetek lányokkal. Én nem megyek hozzájuk beszélgetni, rám jön egy félelem érzet, de ha egy lány jön oda hozzám képed vagyok vele órákat beszélni. Most is úgy volt, hogy a lány köszönt és ő kezdte a kérdezgetést, de utána én írtam fb-on.
2017. márc. 24. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!