Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az lehet hogy azért nincs már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet hogy azért nincs már egy éve szexuális kapcsolatom lánnyal mert a szüleim 1 éve jelentették be h lehet elvállnak?

Figyelt kérdés
Azóta a szüleim és közöttem megy a huzavona. Furcsa de én nem érzem h lenne rám valamilyen hatással ez az állapot, csak ebben. Egyébként ez előtt semmi baj nem volt vele havonta 1-2 lánnyal volt kapcsolatom szexualisan, de már egy éve semmi... 16/F
2017. jan. 29. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen koncentrálj inkább a gimire..
2017. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

15 évesen 1-2 lány HAVONTA?

Hú haver, értékeld át az életed!

2017. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ki tudja mennyi fertőzést kaptál azóta kisapám. Amikor én voltam 15 azon voltam hogy jól teljesítsek a suliban. 17 éves fiút MÁR jobban megértem, mint a korosztályodat. Őszintén állítasz valamilyen dicsfalat a szobádban vagy az elmédben, hogy ő már megvolt, de nem akarok fix, tartós kapcsolatot?

Inkább gondolkozz el, miért nem akarsz TARTÓS kapcsolatot egy lánnyal. Mert ez is csak fejben dől el, nem azért mert a szüleidnek gondjai akadtak...

Szerintem neked elköteleződési problémáid vannak vagy rájöttél arra, hogy unod a dolgot, később jobb lesz valakivel.

2017. jan. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16 évesen nem akarok tartós kapcsolatot, (nem is volt még) szerintrem még nem vagyok érett egy normális kapcsolathoz. És nem akarok összejönni egy lánnyal h 2 het mulva szakitsunk...
2017. jan. 30. 12:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként még szűz vagyok az 1-2 lány nem az ágyban volt meg :D hanem csak kavartunk
2017. jan. 30. 12:23
 6/7 anonim válasza:
Most akkor mi a fsz van??? Vagy csak én vagyok túl okos ehhez a kérdéshez? Elvesztettem a fonalat, valaki igazán kisegíthetne... :D
2017. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 én is így voltam vele, amikor olvastam a válaszát :DD
2017. febr. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!