Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, tudnátok máshogy tekinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tudnátok máshogy tekinteni ezek után a lányra?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik de eddig rokonokként tekintettünk egymásra bár semmi közünk vérszerint egymáshoz pláne most már. Nem rég óta úgy bánik velem mint ha tetszenék neki (de van baràtnője), aztán mikor megtudta, hogy nekem ő tetszik akkor azt mondta szereti a barátnőjét és ő csak rokonaként tud rám gondolni (de nem is vagyunk rokonok csak "voltunk").

Teljesen úgy bánt velem mint aki bejön neki. Dicsérgetett, mondta, hogy szexi vagyok, ha nem lenne barátnője jàrna velem, simogatott, puszilgatott, ölelgetett, szivezgetett, stb.

Lehetséges, hogy beijedt vagy mi lehet a gond? Eddig minden ilyesmit ő kezdeményezett és úgy nézett ki örül, hogy tetszik nekem. Viszont ma már lerázott és bunkón közölte, hogy szereti a barátnőjét és rám rokonként tud csak gondolni.

De én a rokonaimnak valahogy nem tudnék ilyesmiket mondani, nem?

Nem akarok így tőle semmit, hogy barátnője van, csak meglepett a viselkedése.

Ti viselkednétek így egy "rokonnal"? Tekinthet még majd máshogy rám ha nem lesz barátnője? Van esély rá, hogy csak megijedt valamitől nehogy komolyabbra fordítsam a dolgokat és inkább elzárkózik tőlem?


2017. jan. 22. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt kérlek magyarázd el bővebben:

Mit jelent az, hogy pláne most már nincs vér szerint közötök egymáshoz? Az vagy van, vagy nincs, mi az, hogy pláne most már?

Hogyan lehet rokonként tekinteni valakire, aki nem a rokonod? Ez nem úgy szokás kifejezni, hogy csak barátként?

2017. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hitte, jó barátok vagytok, akik nem veszik komolyan az ehhez hasonló hülyülést, és nem lesz belőle több. Több lett belőle részedről, ezért most nem szeretne bajt, inkább visszafogja ez a haverkodást. Azt hitte, hogy nem veszed komolyan, amit csinál. Legalábbis szerintem.
2017. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig "unokatesók" voltunk, de az ő apjának a tesójától elvàlt anyum és így már unokatesóként sem kéne, hogy gondoljunk egymásra. (A kapcsolatot viszont mostanában kezdtük el mi ketten tartani). Lehet tényleg túl gondoltam, csak én valahogy nem szexizném le az unokatestvéremet és ha fiú lennék nem akarnám megfogni a mellét..
2017. jan. 22. 22:21
 4/6 anonim válasza:
Attol mert a szulok elvaltak ti meg unokatestverek maradtok
2017. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, azt nem tettem hozzá, hogy nevelő apám volt csak aki az ő apjának a testvére.

Szóval nem vagyunk vérszerinti rokonok. Csak ő azt állítja úgy tekint rám. Hírtelen

2017. jan. 22. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy olyannal kavarni, aki simán megcsalja a csaját, nem jó ötlet. ;)
2017. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!