Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ez számotokra taszító?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez számotokra taszító?

Figyelt kérdés
Mostanában nem tudom, hogy mi van velem, meglátok egy cuki vagy szomorú dolgot, már sírhatnékom támad. Eddig is érzékeny voltam, de azért nem ennyire :/ Valamelyik fiú szerint ez nagy hátrány? Ez szeretethiány vagy mi?
2017. jan. 21. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem viccelődni akarok komolyan kérdem!
2017. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
15 miért?
2017. jan. 21. 11:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen vagyok. Konkrétan egy kiskutyát elaltatnak, és én bőgök, meg ilyenek. Érted. Elméletileg a hormonok.

15/L

2017. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok. És láány.

És milyen gyakran jelentkezik ez nálad?

2017. jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem az, habár időután lehet kicsit zavarna.
2017. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#1-es vok.Hát ez a gond. Nem csak elméletileg gyakorlatilag is. Én 19vok,de még mindig rettentően érzékeny vagyok főleg a mensim előtt meg után. A hónapban kb 2hét brutál. Akkor sokat sírok,pedig mosolygós vagyok. De ha akár egy jó dolgot is látok,egyből könyezek. Igaz már mgtanultam kontrollálni,de még most is nehéz.

Úgyhogy nem szeretethiány,hanem,hogy lánynak születtünk.

2017. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) hát igazából majdnem mindig :/
2017. jan. 21. 12:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos, ha egy lánnyal akarok szerelmi kapcsolatot akkor általában az érzékeny lányokat keresem. 15/F
2017. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, ez nem hátrány viszont beszélned kéne a szüleiddel vagy beszélni pszichológussal HA ZAVAR téged. (De szülővel minimum)

Engem nem zavarna mert lehet csak átmenetileg vagy ilyen.

2017. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Namost, szegyen vagy nem, de ha egy állat meghal akkor en is elsirom magam. Ez normális. Viszont, ha olyan dolgokert sirsz ami lenyegtelen, az lehet , hormon, vagy a felgyulemlett stressz ami kitor. Amugy szerintem is cuki egy érzekeny lany :) 15f
2018. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!