Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Tényleg ennyire gáz ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg ennyire gáz ez a tulajdonság?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az állatimat szinte a gyerekeimként gondoskodok róluk.Sokan ferde szemmel néznek rám miatta szerintük nem kéne ennyire szeretnem őket.Imádok velük foglalkozni ragaszkodok hozzájuk.Legjobb barátaimnak tartom őket mivel nagyon sokat csalódtam már az emberekbe.Megkaptam már azt is,hogyha az állataim lesznek továbbra is a szerelmeim akkor nem lesz soha boldog párkapcsolatom.Titeket zavarna,hogyha a barátnőtök nagyon állatmániás lenne? Persze szoktam a barátommal is foglalkozni.(:

2016. nov. 6. 18:46
 1/5 anonim válasza:
:):
2016. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar.
2016. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy. Jó hogy van ez a tulajdonságod. :)
2016. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább aranyos :) csak akkor zavarna ha az állataival többet foglalkozna mint velem és úgy érezném engem hanyagol
2016. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó hogy látja a barátod mással is törődsz!
2016. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!