Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondanátok véleményt rólam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok véleményt rólam, milyen képeket rakjak ki? 18/F

Figyelt kérdés
(18/F) Sziasztok, próbálok ismerkedni tinderen de senkivel se tob be párt. Komolyan lassan mindenkit befogok szivezni. Kb 2 hetente törlöm a porfilom és újra regisztrálok mert komolyan mondom senkikivel sem találok párt. Van 1-2 olyan aki beszivez de azok nagyon messze laknak. Szeretném ha mondanátok rólam véleményt külsőre, és segítenétek hogy milyen kepeket rakjak ki, hátha ezzel van a gond Stílusoosan öltözök, 18 éves vagyok, és a barátaimtol nem kapok rossz vissza jelzést. Privátba küldök képeket aki kér :)

2016. nov. 4. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

En kernek kepet :)

Attol fugg milyen lányokat szeretnel egyebkent bevonzani. Amit szerintem semmiképpen ne:

Haverokkal kozos kep

Tukorben fenykepezkedes

Fel arcot eltakaró napszemüveg

Kocsival\pénzzel pózolás :D

Piálós-cigizos kep

"villantos", póló nélküli kep

Hirtelen Ennyi jutott eszembe, de ha tenyleg kuldessz akkor tudok adni egyéb tanácsokat is

2016. nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
küldd de fiú vayok :D heteró
2016. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
küldhetsz :D
2016. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a problémám mondjuk én 26f vagyok.

Esetleg nekem is segíthetne valaki.

2016. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Küldd :D
2016. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Küldhetsz, segítgetek :)
2016. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Küldhetsz képet.

Amúgy egyetértek azzal, hogy tükörben fotózós képet ne rakj semmiképp, szerintem az a legrosszabb

2016. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz.:D 16/l
2016. nov. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
én kamuképpel tolom, ilyen hülye macskás képpel, napi átlag 1 match szinte mindig van :D
2016. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Nekem is küldhetsz képet.17L
2016. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!