Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyiből meglehet állapítani,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyiből meglehet állapítani, hogy nőcsábász vagy sem?

Figyelt kérdés
van egy srác a suliban ahova pár hete járok. Mikor először meglátott észrevettem, hogy tetszek neki. Pl.: mikor elmentem mellette hallottam hogy a haverjainak ezt mondta ,"nem rossz" meg rám köszönt és feltűnően bámul. Egyáltalán nincs zavarban, mintha csak szórakozna. Van amúgy barátnője. Nem tudom eldönteni, hogy az ilyen pasi aki egy idegen csajnál ilyen feltűnően kinyilványítja hogy tetszik neki, az nőcsábász vagy csak sok az önbizalma és komoly srác.? A válaszokat előre is köszönöm :)
2016. okt. 16. 03:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy öszejönne veled ha van nője :D
2016. okt. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a tipikus nőcsábásznak tűnik. Ha van barátnője és tényleg komoly, akkor nem illet hangos jelzőkkel másokat, még akkor sem ha éppen nincs párja. Ez a srác úgy komolytalan ahogy van.
2016. okt. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy féreg. Nehogy leállj vele.
2016. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nőcsábász. Az ilyenek a legvonzóbbak, és az ilyenekkel nem érdemes járni sohasohasoha. Sajnálom a barátnőjét.


Ja és amúgy eleve nem igazán tetszhetsz "komolyan" valakinek, akit csak látásból ismersz.

2016. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!