Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányokhoz szól inkább a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz szól inkább a kérdés, hogy mennyire zavarna?

Figyelt kérdés
Szóval hogy ha egy pasi fél szemére vak és csak hunyorítani tud arra a szemére, az zavarna titeket vagy kerülnétek stb.?

2016. szept. 21. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én multkor egy aranyos szép lányt láttam,egy felig sánta furan járó fiúval csókolózni..:)


Észre sem veszi hogy félig vak vagy csak ha elmondod,vagy nagyon rég ismer,vagy direkt figyeli.

De nagyon vigyázz arra a másik 1 szemedre!

2016. szept. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattál, csak az van hogy ha nincs rajtam napszemüveg akkor mindenki azt figyeli hogy miért hunyorítok, mindig azt hiszem hogy tetszem valakinek aki néz aztán rájövök hogy csak próbálja megfejteni hogy mi a baja a szememnek :\
2016. szept. 21. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egyik leghelyesebb, legaranyosabb fiú, akivel valaha találkoztam, siket volt. Régebben még hallott, így ritkán beszélt is, de nagyon összefolytak a szavai, nehezen értettem. De egyszerűen annyira elbűvölt, hogy ezt a dolgot is egy különlegességének fogtam fel. :)

17/L

2016. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Edesanyam szinten majdnem teljesen vak az egyik szemere,osszesen 2 foltban lat. Ugyhogy nekem ez valamilyen szinten termeszetes,nem zavarna. Attol meg,mert az egyik szemed "fura" lehetsz jo megjelenesu,helyes pasi is. De egyebkent meg nem az a legfontosabb.
2016. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!