Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 14-15 éves fiúk! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves fiúk! Nektek tetszenek a vörös lányok? Baj ha vannak szeplőim? Nagy hátrány?

Figyelt kérdés

Én ha bemegyek az osztályomba a fiúk lefujjognak. Sosem volt barátom, a fiúk lenéznek. Barátnőm sok van, szóval nem hiszem hogy undok lennék velük. Minden barátnőmnek volt már pasija, rám meg undorodva néznek. Mi a baj velem?

(Ha arra gondoltok, nem sajnáltatom magam, csak kíváncsi vagyok)

14/L


2016. szept. 20. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még gyerekek, a vörös szeplős lányok gyönyörűek. De majd rájönnek egyszer. Addig is sokat fogsz még fejlödni szépülni meg minden. Hagyd rájuk, mosolyogj egyet szépen és menny tovább.
2016. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. szept. 20. 12:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a szeplők olyan cukik szoktak lenni :)
2016. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vörös+szeplő a legnagyobb gyengém *_* 14/f
2016. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi gond a vörösökkel :)))))

17f

2016. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sanya456123 ***** válasza:
Vörös a király! A szeplő pedig illik a vöröshöz.
2016. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nyugi, a fiúk a te korodban nagyon éretlenek. Hidd el, csak pár évvel idősebb korosztály nagyon értékeli a vörös hajat, szeplőt egy lányban:)

fordítva is igaz, sok lánynak is bejön a szeplős srác (mint nekem, haha) csak főleg az általános iskolában ezt kicsúfolják, mert más, ritkább.

Valószínű, hogy semmi baj nincs veled, csak még fiatalok hozzád ;)

2016. szept. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gipsz Jakab #42 ***** válasza:
Nehany ev mulva rajonnek majd hogy mekkora gyokerek voltak es egymast fogjak taposni erted.
2016. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2016. szept. 21. 16:40
 10/10 anonim ***** válasza:
A vörös+szeplő a világ legjobb kombója. Osztályban van is egy ilyen lány és nagyon nagyon szép *_*
2016. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!