Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már több mint 1 éve senki, mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több mint 1 éve senki, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tipikusan olyan kérdést fogok felteni amit biztosan 100x irnak ki 1 nap de szeretnek megoldást találni :/, Na az a nagy gond hogy most fogm tölteni a 18-at fél éven belül. És már picit több mint 1 éve nincs barátnőm. Az elmult évben volt 2db ilyen 1-2 hetes kavaras de mindegyiknek ugyan az lett a vége, a csaj megmondta h ő megsem akarna többet inkább hadjuk egymást. Kicsit érettebbnek tartom magam a koromnál és egyszerűen mostmár arra vágyok hogy egy hétvégét nálam töltsön a barátnőm, én is nála aludjak stb, de talán ez 17-8 évesen nem meglepő. Tényleg nem értem a problémat, valahogy 15-6 évesen ment a csajozas, talan pont azet mert akkor még szóba áltam a 13-4 éves lányokkal, most is csak az ilyenek buknak rám. Érthető modon nem ugyan azt varjuk egymástól egy nálam 3-4 évvel fiatalabb lánykával ezert sem nagyon nézek feléjük. Több mint fél éve már kavarásom sem volt. Komolyan mondom égen, földön, buliban, kocsmában, sulian, tinderen mindehol próbálkozok de semmi. Élőben a csajok lekpptintanak mintha valami degenerált lennek. (bár ezt megertem gondolom az a bajuk hogy nem iphone 6s-el közeledek hozzájuk).. Tinderen senki a ég világon nem likelni vissza, se az egyéb társkereső alkalmzáasokon. Szerintem anyagilag kicsivel az átlag felett lehetünk, stílulsosan öltözködöm és én magamat jóképűnek tartom, és a barátaimtol is ezt a vissza jezést kapom. Bárkinek küldök képet privátban, mert érdeklne a lányok véleménye. Nem az a gondom hogy nem lesz soha csajom, mert tudom hogy lesz, és majd egyszer feleségem is... Egyszerűen nem akarok kimaradni ebből a korszakból... akarok egy komoly kapcsoaltot 17-22 év között amig még fiatal felnőtt vagyok de ez az amire semmi eselyt nem látok, és nem akarom kihagyni ezt. Köszönök minden tanácsot előre is.. (És tudom "ha ennyi próbálkozol az már tul görcsös úgyse lesz belőle igy semmi, majd magától jön"... de en akarok vegre valakit és kész)

2016. szept. 4. 21:34
1 2
 11/12 anonim válasza:
#3 Kerdezo! Szerintem azert nincs csajod,mert kicsit mackos vagy!
2016. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Már az ájfon 7s a menő :c
2016. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!