Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Imádok sportolni versenyszerűen ritmikus gimnasztikázom és mellete vitorlázom és luvagolok 2017-ben pedig el szeretnék kezdeni tenniszezni...

4-5 tanuló vagyok az iskolában...

Szabadidőmben szeretek sportolni illetve másoknak segíteni az egész nyarat végig önkénteskedtem....

Elég beválalósnak tartom magam és mindig próbálom a dolgok jó oldalát nézni rossztulajdonságom is van de azzal nem szeretek annyira "dicsekedni" elég hamar felkapom a vizet és szeretek a középpontba lenni az ismerősök körében.😁



2016. szept. 4. 13:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
24%
És mi van, ha az oldal társkeresővé válik? Sosem értettem miért kell törölni az olyan kérdéseket, amikben valakit keresnek valamire.
2016. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#10 nyugodtan.

#11 mert nem arra lett kitalálva. Amugy én azt nem értem hogy miért kell azért letiltani szal. Bukott ügy.

2016. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze picinyem.Jöhetsz nyugodtan.

Béla bácsi 90/F

2016. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 SenkiAlfonz2 ***** válasza:
0%
Én elsőre igen de előte jobban megismernélek 16/F
2016. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%

Ha jobban belegondolsz, ez a kérdés pont nem társkeresési céllal íródott ki, csak a kérdező véleményt akar magáról kapni.


Véleményt viszont én személy szerint nem tudok adni, mivel olyan tulajdonságokat és tényeket írtál le kérdező, amik engem pont nem érdekelnek.


Tenisz, vitorlázás, lovaglás, sportimádat? Jó. Az se érdekelne, ha nem kedvelnéd a sportot, az se érdekel, hogy kedveled.


Jegyeid? Hát, hidd el, nem ez alapján választ párt senki.


Önkénteskedés? Szép dolog, önmagában. De számomra ez is semleges lenne.

2016. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem bírom az ilyen kis aktiviti lányokat 😂
2016. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 SIDLER22 ***** válasza:
100%

Én meg éppen hogy nem vagyok egyes tanuló szóval alapból te se bírnál engem. A másik meg hogy a többihez hasonlóan nagyon engem se érdekel hogy sportolsz. Szerintem inkább jobb lenne nem sportolni. Nem azt mondom hogy csutka sovány legyél. Inkább legyen rajtad valami, de azért ne legyél erősebb egy átlag férfinál. Én őszintén szólva melletted kicsit elbizonytalanodnék hogy egy keménykezű lánnyal járok én meg eltörpülök mellette.

16/F

2016. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen de kort írhatnál meg ha csak priviben is de képet is küldhetnél
2016. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én nem is a kérdezőre irtam azt hogy ő akart párt keresni. Ezt nagyon félreértetted.
2016. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19


Teljesen lényegtelen, hogy a kérdezőre értetted e, vagy sem. Mert a mondanivalód sikerült pont egy olyan kérdés alá elsütnöd, ahol senkinek nem nagyon állt szándékában felszedni a kérdezőt, vagy valamelyik válaszolót.

2016. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!