Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves vagyok (fiú) szűz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok (fiú) szűz vagyok és eddig még nemvolt soha barátnőm. Miért?

Figyelt kérdés
Nem azt akarom kérdezni, hogy ciki-e mert tudom h nem de akkor elkönyvelhetem magam csúnyának? Csókolóztam is már bulikba de csak olyan csajokkal akik szintén részegek voltak. Ez azt jelenti h csak részegen kellek mert ennyire nem vagyok vonzó? Tudom h gáz a kérdés de már nem bírom. Mindig egy barátnőröl álmodok de ha bárkihez odamegyek mindig visszautasítás lesz a vége.

2016. aug. 25. 21:39
1 2
 11/12 kataa14 válasza:

Nyugi attól még, hogy visszautasítottak az nem azt jelenti, hogy csúnya vagy. Ezt mindig tartsd észben. Én is itt állok és nincs senkim, de attól még ne veszítsd el az önbizalmad.

16/l

2016. dec. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Na? Mi lett veled?
2020. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!