Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a tehendő, ha a kiszemelt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tehendő, ha a kiszemelt aszex?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy lány barátom, aki az utóbbi időben elképesztően (értsd:ELKÉPESZTŐEN) tetszik, és minden téren illene is hozzám, ha számításaim helyesek. Viszont aszexuális, ami amúgy én is vagyok. Persze egyikünk sem aromantikus, mert akkor esélyem közel 0 lenne. De így is nehéz kérdés, mert ugye barát, és aszex, amik közül egyiket se próbáltam még "meghódítani", nem mintha sikeres lennék az ilyesmiben. Szóval a kérdés az lenne hogy mit tanácsoltok ilyen helyzetben? (A hagyjam a francba válasz is válasz, de nem tenném szívesen.) Előre is köszönöm. 16

2016. aug. 13. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tölts vele egy kis időt, ismerjétek meg egymást jobban! Ha nem csak a testi vonzalom van meg, hanem tényleg egymásra hangolódtok, akkor érdemes tovább tervezni. Sok szerencsét, ez azért meredek sztori! :D hátha"kigyógyítod" :DD :)
2016. aug. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Ha te is aszexuális vagy, akkor ez jó. :D Örülni fog neki, mert nem sok fiú aszexuális. Úgyhogy simán. Legyél vele sokat, azt kész. Majd alakul.
2016. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy aszexuális vagy, nem jelenti azt, hogy ne lehetne párkapcsolatod. Még aromantikusként is simán lehetne. Én aszexuális és aromantikus vagyok, mégis vágyom egy párkapcsolatra. Még házasságot és gyerekeket is szeretnék majd. Dióhéjban kb. úgy képzelem el, hogy lesz egy legjobb barátom, akivel összeházasodom és szexelünk azért, hogy gyerekeink szülessenek.

Amúgy meg szerintem az aszexuális kapcsolatok legtöbbször barátságként kezdődnek. Beszélgettetek már az aszexualitásról? Meg hogy hogyan képzeltek el egy párkapcsolatot? Ha igen, és az alapján is illetek egymáshoz, akkor simán hívd el valahova randizni. Szerintem venni fogja a lapot.

2016. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!