Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy az enyém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy az enyém legyen?

Figyelt kérdés
2015. februárjában ismertem meg egy lányt, akibe egyből beleszerettem. Nagyon sokat beszélgettünk és ölelgettük egymást, kölcsönös volt a szimpátia, bevallottam neki hogy szeretem, ő ezt visszautasította azzal az okkal hogy még nem tudott túllépni a volt barátján. Rá egy hónapra már lett neki egy másik barátja én pedig összetörtem, de továbbra is imádtuk egymást mint barát. Teltek a hónapok és egyre többet veszekedtek a barátjával, én nálam mindig kisírhatta magát, egész nyáron azért nem tudtunk találkozni mert a barátjának nem tetszett hogy velem beszél.. vele szakított nemsokkal ezután. Mint kiderült megbánta hogy összejött vele, és sajnálja hogy rosszkor ismerkedtünk meg, nem ezt érdemeltem volna. Rá szeptemberre újra itt volt az esély és újra szerelmet valltam neki, megint sikertelenül és miért? Mert összejött a másik volt barátjával, akin annyira nem tudott túllépni. Én hiába mondtam neki hogy ez nem jó ötlet, megint zsákutca lesz a vége a kapcsolatnak, rám nem hallgatott és nagyon csúnyán összevesztünk, egyszerűen nem bírtam tovább. Nagyon sokszor kibékültünk és újra összevesztünk mert nem tudtam rá csak barátként tekinteni sohasem, viszont ha nem beszéltünk, csak annál rosszabb volt. Március környékén szakított azzal a gy*kérrel, gondoltam végre itt az én időm. Na igen. Rá egy hétre összejött egy 22 éves sörhasú ...-al. Nos annál a pontnál tényleg elküldtem a ..ba, sokadjára törte meg a szívemet, ami sok az sok. 2 szót írt, és letiltott. Próbáltam még smsbe keresni nem 1szer, semmire nem válaszolt. Valószínűleg azóta is együtt van azzal a disznóval, akihez ez a lány milliószor szebb, de tényleg és egyszerűen nem értem, hogy azért én nem nézek ki mások véleménye alapján se rosszul se olyan jól, de ilyenekkel nem tudok versenyezni... Azóta minden este kamu profilról nézem a fb profilját és arról álmodom hogy egyszer az enyém lesz, és hogy helyre tudom még hozni ha valahol elrontottam. Ez már kb. 5. hónapja hogy letiltott. De nem tudok haragudni rá. Nagyon nagyon szeretem és úgy érzem életem hiábavaló nélküle. Csak ő kell. Gyakran csak arra gondolok mikor lesz már ennek vége, teljesen összezuhantam és nem látom innen a kiutat. Valami tanács?

2016. aug. 11. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ezen most picit bekönnyeztem. Szerintem a lány nem érdemelne meg téged, ha ilyen sok idő után sem vette észre, hogy mennyit jelent neked. De tudom, te nagyon szereted. Tanácsolni nem igazán tudok semmit, viszont remélem sikerül elérni, amit szeretnél :)
2016. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnálom, Szerintem próbálj keresni te is valakit, aki 4* vissza utasított, arra nem érdemes várni, ne akarj te a szamár lenni.. Ahogy leírtad, már nagyon sokat szenvedtél miatt, Volt velem is egy hasonló dolog.. De próbáld túl tenni magad rajta.. :) Fel a fejjel!
2016. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kiegészítésként én 17 vagyok és a Mindenem is 17 :(
2016. aug. 11. 22:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Már nem egyszer próbáltam rajta túllépni mással, vagy nem rá gondolni de nem ment hiába próbálkozok hónapokig.
2016. aug. 11. 22:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy nagyon, ha netán találsz valakit, ne azt keresd a partneredben, amilyen a másik lány, próbálj koncentrálni arra akivel éppen vagy. Nagyon szorítok, hogy összejöjjön neked idővel..De még te is fiatal vagy és ő is, mindketten változni fogtok még nagyon sokat :)

És nincs kizárva, hogy ne legyetek együtt, de most amíg mással van, és nem tudtok beszélni, addig próbál kihasználni, hogy szabad vagy..:) Keresd mindig a jót, találj egy hobbit és kösd le magad.. Esetleg még azt tudom javasolni, hogy próbáld felvenni vele a kapcsolatot és beszélgessetek, de csak úgy mint barát. Engedd, hogy jobban kiismerjen, hogy tényleg milyen vagy és, hogy neked ő tényleg fontos..még ha csak barátok is vagytok..Ne agyalj ennyit miatta, idővel a tiéd lesz :)

2016. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) 9.be osztálytársak voltunk ott ismerkedtünk meg, de sajnos megbukott, viszont legalább még egy suliba járunk, bár nem igazán merek odamenni hozzá beszélni, mert eléggé utálhat. Pluszban ott sertepertél körülötte a legjobb barátnője, akivel kölcsönösen utáljuk egymást...
2016. aug. 12. 00:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is hasonló volt az eset. Egy lánnyal 2 évig beszéltem, többet éreztem, mint barát. Mindig ott voltam mellette minden bajban, sokszor én vittem el a balhét. Egyszer bevallottam, hogy mit is érzek ő pedig elutasított azzal az idokkal, hogy neki más tetszik. 3x próbálkoztam nála, mind sikertelnül. Ő sokszor összejött bunkó parasztokkal, akik 1 hét után dobták. Ki volt ott aki letörölte a könnyeit és átölelte és megvigasztalta? Én! Próbáltam egy utolsó esélyt, hogy hátha sikerülni fog, de előtte találkoztam a legjobb barátnőjével személyesen, hogy mivel hol és hogyan tudnám a nagy kérdést feltenni. Beszélgettünk és egyszer csak jelzett a telefonom, hogy írt az a lány. A barátnője elvette tőlem a telefonom és küldött neki egy képet magárol és odaírta neki, hogy "szia drága". Ezen a csaj felkapta a vizet, és megcsörgetett. Felvettem és lehordott mindennek, hogy hogyan merek más lányokkal találkozni, rádásul a legjobb barátnőjével. Én elmondtam az igazat, hogy miért is találkoztam a barátnőjével, erre mondta, hogy ne hazudjak neki erre én nálam felment a pumpa és elmondtam neki, hogy egy szót nem szóltam mikor 3 fiúval ment bulizni, mindig ott voltam mellette, mikor összetörték a szívét és így semmibe vesz. Leraktam, majd másnap bocsánatot akartam tőle kérni, de addigra letiltott. Teljesen magamba zuhantam, próbáltam lekötni a figyelmemet, így elkezdtem outizni. Mára már 2x akkora combom van, mint akkor volt, boldog vagyok, nincs miért szoronganom esténként, hogy ma kivel jön össze... Ezt mind egy év alatt. Kb 2 hónapja feloldotta a tiltást, amikor felraktam egy képet amin a combom is van (a csaj odavan a kigyúrt combokért, szóval lehet ez is az oka, hogy rámírt), és elmondta, hogy mennyire sajnálja és tudta, hogy mindig is engem kell választani stb (ezek a sablonszövegek) megkérdeztem, hogy hány fiúval volt együtt az elmúlt egy évben, erre azt válaszolta, hogy egyel sem, mert mindig is én kellettem neki (persze a legjobb barátnőjétől megtudtam, hogy több, mint 10 és a leghosszabb is csak 3 hétig tartott) én kérdeztem tőle, hogy ezzel is kit is akar átverni, mert engem nem fog. Letiltottam, amikor találkozunk az utcán, mindig próbálkozik nálam, de már nem vagyok rá vevő:)


Bocsi, hogy hosszú és ha értetetlen néhány, akkor külön elnézést kérek, mentségemre szóljon, hogy késő van.:)


Kedves kérdező!

Ha nem akarod elolvasni a regényemet, akkor itt elmondom, hogy mit tanácsolok neked. Kezdj el valami sportot, keress hobbit, próbálj csajozza, járd a haverokkal a várost és hülyüljetek. Sokkal jobban fogod magad érezni, csak idő kell és kitartás, hogy ne ess vissza abba a depi-gödörbe, ahol most vagy!!!!:)

2016. aug. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Közben próbáltam bocsánatot kérni egy másik fb. profilról egy hosszú üzenetben, sajnos azt is csak letiltotta és ennyi...
2016. aug. 17. 13:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, azért személyesebben, még is csak emberim dolog.. :)

Talán úgy kellet volna megpróbálnod, de ami késik nem múlik..

2016. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges, de találkozni nem tudok vele, majd csak suliban, ott meg mindig csak elsétál előttem és megy a barinőjéhez, és idő sincs nagyon beszélgetni :(
2016. aug. 17. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!