Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinikoromban a magányosság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinikoromban a magányosság normális?

Figyelt kérdés
Nagyon magam alatt,vagyok úgy érzem nekem sose lesz barátom.Legtöbb velem egyidősnek már van,hosszan tartó boldog párkapcsolata.Magányos vagyok szeretnék,egy hűséges megértő társat magam mellé. Önbizalom hiányos és személyiség zavaros,vagyok.Nem tartom magam értékesnek,mivel már annyit csalódtam fiúkba,hogy elvették a maradék önbizalmamat is.Tini korban normális az ilyen életérzés?

2016. jún. 10. 20:47
 1/3 Fruzs33 ***** válasza:

Én is magányos voltam,aztán 2016.06.10-zel (vagyis ma) lett barátom. Az ilyen dolgok mindig váratlanul jönnek.

Én is ugyanígy voltam,de ez mára megváltozott.Hála az égnek.

2016. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Én is így vagyok és nekem így is kell leélnem az életem. Most gondolj bele, neked egyszer úgyis lesz barátod, nekem viszont soha nem lesz párom. Tehát ennyi. Fel a fejjel! Az örökös kapcsolatok nem tinikorban alakulnak.
2016. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen személyiségzavaros? Mert azért az sem mindegy.
2016. jún. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!