Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyen egy magányos tini...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen egy magányos tini lány?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,hogy nekem sose lesz barátom.Magányos vagyok és elkeseredett,csak nézem a boldog párokat szomorúan.Nem vagyok egy szépségkirálynő,de a legrondább se én vagyok.Nem találom a helyem a nagy világban,folyamatosan mosolygok,de úgy érzem egyedül, vagyok senkinek se kell egy ilyen lány mint én.Igaz volt már barátom,de azt inkább elfelejteném legszívesebben,azóta senkim nem volt.Vágyom egy normális párkapcsolatra.Szoktam,ismerkedni eddig nem talált,rám a szerencse.Próbálom,nem föladni mivel még fiatal vagyok.Csak olyan jó lenne már érezni,hogy valakinek én is fontos vagyok. Külsőmmel akadnak gondok,amiken változtatni szeretnék.Sok velem egykorúnak van már boldog hosszan tartó kapcsolata,nekem is ilyen kéne.(:Remélem majd hamarosan rám is mosolyog a szerencse.(:

2016. máj. 7. 23:06
 1/9 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Ne félj, akinek nincs párkapcsolata kb. így érez. Tipikus tinikor.
2016. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
most mi a kérdés?
2016. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a kérdés,hogy hogyan csillapítsam ezt,a rossz érzést?
2016. máj. 7. 23:09
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
fagyival
2016. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát hasonló cipőben járok, nekem pl még nem is volt normális kapcsolatom, igazából önbizalomhiányból fakadóan. Én egy éve feladtam a folyamatos keresgélést, görcsölést, azóta elkezdtem inkább magammal foglalkozni, ill. szocializálódni, szerintem sikerült, aztán majd találok valakit akivel megvan a közös hang, szerintem tégy te is így :)
2016. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
46%
Majd jön a nagy Ő ha itt az ideje...csak várd türelmesen (tudom nehéz, de hidd el megéri)
2016. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 theweeknd ***** válasza:

engem lekött a sportolás, motorozás:D meg mondjuk én nem is vágyok nagyon rá, mert a vége mindig ugyan az.. Csalódás..

Hogy hogyan csillapítsd? Hallgass vidám zenét, mozdulj ki, hidd el egy túra feltöltt, vagy bobozz a lényeg hogy olyat csinálj ami erről eltereli a figyelmed :)

2016. máj. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thomika20 ***** válasza:
Hány éves vagy? Az a baj, hogy te is azt nézed, hogy másnak mije van. Ha eljön az ideje a élet úgy is az utadba hozza azt, amire szükséged lesz. Mikor nem várnád.
2016. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy nagy ÖÖÖÖÖÖÖÖ! Ez egy hollywood-i hülyeség. Amint találkoznak ezek, itt a film véget ér. Azt már nem mutatják amikor veszekednek a legkisebb apróságokon stb. Mai fiúk férfiak a társadalom elcseszettsége miatt kb mind mamahoteles beszariak akik félnek kezdeményezni. A férfinak dominanciára van szüksége, viszont a mai egyenrangú nőktől mér félnek, mert a visszautasítás is ott van a pakliban, és nagy rá az esély. A kockázatot viszont minimálisra kell csökkenteni, és mi ennek a legjobb formája mint nem is próbálkozni. 0% kockázat az elutasításra. Szóval vannak amúgy nagyon sokan olyanok akiket a nők keresnek, de ezel nem folytatnak társasági életet, hanem egész nap be vannak kockulva többnyire. És ezt úgy mondom hogy én is a férfiak számát gyarapítom. Nekem is kb minden időmet elviszi a hobbim (konditerem), és a meló, a maradékban meg kockulok otthon a szüleimnél. Bár én már nem vagyok a tini kategória, de gondolom ugyanez vagy még rosszabb a helyzet ott is (21F)
2017. jún. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!