Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy felejtsem el a titkos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a titkos szerelmemet?

Figyelt kérdés

18 leszek nemsoká és 12 éves korom óta szerelmes vagyok belé,de sosem mondtam meg.


1 éve van barátja és én örülök hogy boldog,de nagyon irígy vagyok a fiúra.


Sosem voltam szerelmes másik lányba,de valahogy el szeretnêm felejteni őt mert nagyon irígy vagyok a fiújára... Ő a legszerencsésebb srác világon.


A lány 17 éves.


2016. ápr. 1. 19:17
 1/3 Szántó Maja válasza:
Szerintem mond meg neki,és hátha megtörténik a ,,csoda"! Vagy a B lehetőség: menj el bulizni a haverokkal,és biztos találsz ott egy csajt! Sok sikert! 14/l
2016. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megmondani nem merem...

Barátaim meg nincsenek.

2016. ápr. 2. 13:31
 3/3 anonim válasza:
én azt tanácsólnám hogy mond el neki,mert ha nem is viszonozza az érzéseid,akkor legalább le tudod magadban zárni. Én is így voltam még jó pár évvel ezelőtt és rágtam is magamat miatta,de amikor el mondtam neki és nem viszonozzta elöszőr fájt,de hatalmas kő eset le a szívemről.
2016. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!