Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetk ha facebookon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

#csokibácsi kérdése:

Mit tehetk ha facebookon rengeteg külföldi 16-22 év körüli pasik bejelölnek és képeket akarnak rolam meg az intim dolgaimrol akarnak információkat és folyton a szexről írnak és dugni akarnak velem? Én 14 éves vagyok

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 15:45
 1/7 anonim válasza:
meg ne forduljon a fejedbe képet adni! Az nagyon veszélyes vissza élhetnek vele. mit tehetsz ne írj nekik vissza ne jelöld vissza őket
2016. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
első vagyok lehet hogy még az is jó lenne ha letiltanád őket a fracba
2016. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a francnak jelölsz te vissza idegeneket?
2016. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mind 2jüknek igazuk van! Tiltsd le őket és idegeneket ne jelöj vissza! Szerintem a facebookod is privátá tehetnéd,akor nem lenne ilyen eset.
2016. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Be lehet állítani, hogy csak az jelölhessen be ismerősnek, akivel van közös ismerősöd.

Továbbá ezeket a f..szokat le kell tiltani.

Ha még egy plusz tipp érdekel: ne legyenek csöcsvillantós képeid kint (legalább publikusan ne).

2016. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat!

Elmondom én mit csináltam eddig: képet egyáltalán nem küldtem, nem is jelöltem őket vissza, le is tiltottam azt aki durvábban zaklatott de egyet letiltok és másik 3 kezd el irogatni.Gőzöm sincs hogy arab emberek mi a francnak jelölnek be és magyaráznak hogy legyek muszlim.persze angolul ír nekem de volt aki franciául írt(szerencse hogy tudok franciául)a leggázabb az hogy ezek a pasik közül kb. a 90% nak van csaja

2016. márc. 29. 11:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Az arabok mindig ilyenek amúgy. Nagyon durván nyomulnak a nőkre.
2016. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!