Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Két fiúbol melyiket válasszam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barabás Fanni kérdése:

Két fiúbol melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

szakítottam a barátommal akivel 1,5 évig voltam együtt! Mikor barátnőimnek elmondtam kettő is bemutatott egy-egy fiúnak.

Telt múlt az idő és az egyikkel komoly kapcsolat lett csók flört két naponta tali stb..

De a másik is nagyon tetszik fogja a kezem olelgetjuk egymást! Tippem sincs mit tegyek mert a két barátnő egymás ellen játszanak hogy vajon kit választok! Mindegyik srácot szeretem valami miatt! Már mind ketten közel állnak ahoz hogy megkerdezzek járok-e velük! Nem akarok egyikre se igent se nemet mondani! De atverni,megbantani se! Nem tudok már semmit se vissza fordítani viszont kimaszni kimagyarazni se nagyon tudom mivel akarom is őket meg emiatt nem is! Kérlek titeket segítsetek!



2016. márc. 10. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ melyikhez kötődsz érzelmileg mert mint tudjuk az hogy tetszik valaki megint más mint mondjuk ha szerelmesek vagyunk az illetőben. Én mindenképpen azt választanám akihez valamilyen szálak fűznek és a jövőképről is hasonló az elképzelésünk, akinél látok arra reményt hogy komolyabban hosszútávra tervez nem pedig futókalandot.

A másiknak viszont meg kell mondani az igazat, ha ámítod és ilyesformán magadhoz láncolod, arra se adod meg neki az esélyt hogy találjon valakit esetleges alapon magának aki boldoggá tenni ha már te nem teszed- ez nem azt jelenti megkellene szakítanod vele teljes mértékben a kapcsolatot, csak az egézséges barátság kereteit ne lépd túl vele, ne adj neki hamis ábrándokat.

18/L

2016. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Neked kéne eldönteni, hogy melyikkel tudnál elképzelni egy komoly kapcsolatot. Mert feltételezem, hogy valamelyikükkel szeretnél. Sajnos mi nem dönthetünk helyetted.

Egy borzasztó megoldás, ha egy harmadik sráccal járnál. (Itt ugye mind a kettőt meg bántod, de jó kifogás lenne.)

De próbálok még gondolkozni. Ha eszembe jut valami, írok privibe.

Sok sikert.

2016. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy összehasonlítgatod őket, tedd fel magadnak ugyanezt a kérdést és válaszolj rá 1 másodpercen belül.
2016. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amelyiket szereted.
2016. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A másodikat válaszd. Nem tudom melyik a második, de ha az elsőt igazán szeretted volna akkor nem szeretsz bele a másodikba.
2016. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és ha jól láttam a többség azt mondja hogy azt akiben láttom a jövőt vagy akihez érzelmek futnak! Itt az a gáz hogy mindegyiket egy hete ismerem! Nagyon nem ismerem őket persze tudom a hobbijukat,zene stb. De úgy nem igazán! Az elsőhoz csak gondolom azért köt nagyobb érzelem mert vele volt csók meg voltam a csaladnal stb. De nem járok vele! A másodikkal meg csak olelkezek de sokszor rám ír hogy találkozzunk! Vele már nem akarom hogy ilyen komoly legyen hogy csók!! Mert abból csak rosszul maszhatok ki! És ami még fontos és nem tudok tőle aludni se az az hogy nem tudok német mondani és csak úgy az igassagot elmondani gyáva vagyok! Erre van egy megfelelő szó csak nem jut az eszembe :) de a lényeg hogy tudom nem tudtok segíteni de leccives gondolanak bele hogy mit mondananak ha erre kerülne a sor és ráadásul egy kedves aranyos sracrol van szó akinek sajnos nincs sikere a lányoknál mert folyton elutasitjak és önbizalma sincs!! Én viszont kedvelem mert normális meg minden csak nem tetszik másoknak hogy rocker és fura a stílusa!!
2016. márc. 10. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:

bocsi, de az, hogy jön ide, hogy "másoknak nem tetszik, hogy rocker"? Már ciki kifejezni a stílust ha az nem "páva"? :D már bocsi a kifejezésért..

Egyébként én is csak annyit tudok mondani, hogy azt válaszd aki jobban tetszik.. és soha ne hagyd, hogy mások vagy akár a barátnőid befolyásoljanak. Ez a te életed, te döntésed, te fogsz azzal a fiúval járni. :)

Figyeld, hogy melyik érdeklődik irántad jobban, miket mond, mennyi időre tervez veled lenni?

Pár nap alatt tényleg nehéz kiismerni az embereket, de valamennyire támaszkodhatsz a megérzésedre is.

Viszont elkerülhetetlen, hogy megbántsd az egyiket... :(

2016. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igaz is és hülyeség így kifejezni hogy rocker!! Ez egy stílus! És utalom a pawakat is :) De sajnos nem bírok senkit se megbantani nem tudok oda menni hozzá és azt mondani bocsi de nem téged valasztalak! Egyszerűen nem megy akkor inkább bujkálók előle csak ne történjen meg!! :( mit mondjak??
2016. márc. 12. 07:17
 9/9 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy hogyha bujkálsz és nem írsz vissza, ilyenek... lehet azt fogja hinni, hogy megbántott valamivel és magát fogja hibáztatni. Szóval ez se jó :( Ha megmondod neki akkor hamarabb túl lesztek ezen. Tudom, hogy nem jó de ez a legbecsületesebb.. Nem muszály azt mondani, hogy a másikat választod.. egyszerűen mond azt, hogy nem érzed azt, hogy több lehet barátságnál. Ez is igaz, de nem érzi majd szarnak magát.. :) annyira
2016. márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!