Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan hívnátok fel magatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan hívnátok fel magatokra a figyelmét?

Figyelt kérdés

Adott egy srác,17 éves. A szülei elég gazdagok és ráadásul eddig csak idősebb barátnői voltak. A mostani csaja is legalább 30. Lehet nála esélyem? Nem ugye ? :(


16/L



2016. márc. 7. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
hát, ha csak ennyi információ áll a rendelkezésemre, és ebből kell ítélni, akkor szerintem sincs sok esély. Olyan srácot keress, aki meg is becsülne.
2016. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez semmit nem jelent... en is jómódú családban élek nekem is van kerestem nem szorulok rá a szüleim zsebpénzére így én sem vagyok szegény de pont ugyanolyan a személyiségem most mint előtte az nem feltétlenül jelent valamit hogy gazdagok... ha idősebb barátnői vannak ennyire az vagy csak egy luk kell neki mindegy hogy kié vagy menőzni akar velük...
2016. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hoygleehetek ien béna baker sajnájá már :'c
2016. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!