Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen nők egyszer visszafog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nők egyszer visszafogják kapni, vagy meddig mehet ez igy még?

Figyelt kérdés

Neten beszéltem egy lánnyal, de még normális képe is volt, de mondta van barátja.. Aztán pár levél után saját maga elérhetővé tett nekem olyan képeket ami már kicsit intim.. Aztán kérdeztem hogy az önértékelését akarja növelni csak azért van e az oldalon?. Azt mondta nem, csak szereti ha dicsérik. meg hogy ő ilyen elégitsük ki kölcsönösen egymást dologra használja az oldalt.

Aztán mondtam neki hogy De van barátja, vagy az semmit nem jelent neki?. Erre aztmondja, de nagyon szereti, de vannak szükségletei amiket nem tud kielégiteni"


:D hát ez tiszta röhej.. most ez komoly ? vannak ilyennek, hogy ennyire kevésnek tartja a barátját ? mi kell még az ilyen lányoknak ? nem értem.. egyszerüen Szánalmas dolog, és már nem az első ilyen amibe botlok. De az a féregség az egészben, hogy teljesen nyugodtan felvállalják...


2016. márc. 3. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak, szànalom sźtem
2016. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát komolyan, már egy barát sem elég ezeknek..
2016. márc. 3. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Van, aki így éli az életét, és másnak ebbe nincsen beleszólása. Ha ezt akarja akkor hajrá. Most nem fogok mást leszólni, mert szereti a kelkáposztafőzeléket, míg én nem.

Mások párkapcsolati problémája nem a te, sem az én dolgom. Majd ők bajlódnak ezekkel, mi meg örüljünk, hogy nincs ilyen gondunk.

2016. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen ám csak azért valamennyire minket is érint a dolog.. pl társkeresésnél, s egy idő után már nekem van hányingerem hogy sorozatosan ilyen szégyentelen nőkbe dolgokba ütközök. Hogy az ember akarna valamit normális úton tisztességesen komolyan őszintén egy lánytól, és csak az ilyen szánalmas embertelen dolgok jönnek vissza..
2016. márc. 3. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Alapjában véve nem korrekt az ilyen viselkedés, de nem egyértelmű számomra, hogy ő most a gyakorlati dolgokra gondol kielégítés címén, vagy "csak" arra, hogy dicsérjék és flörtöljenek vele?


Egyik se helyénvaló természetesen, csak akkor tudja az ember, hogy valószínűleg nem dicséri eleget a barátja, azért folyamodik ilyesmihez. Mondjuk akkor meg minek van vele, ha ennyire elégedetlen...

2016. márc. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez is kb. annyira érthetetlen történet, mint amikor valaki MÁS PROFILKÉPÉVEL ismerkedik...


velem 2 hétig ismerkedett így egy lány, végén lebukott és elárulta, hogy azért tette, hogy megtudja milyen érzés úgy beszélgetni hogy egy fiú oda van érte...

2016. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ú, mondjuk a Démon hozzászólásában szereplő lány azért sok más szempontot leszámítva nagyon sajnálni való :S
2016. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ráadásul ha tudnád, hogy bukott le...


második vagy harmadik randit mondta már le zsinorban, olyan indokokkal hogy az apja cukorbeteg és rosszul lett Budapesten, ezért az anyjával utána mentek, így nincs suliban sem... az anyja telefonjáról írt egy sms-t....


felhívtam az sms-ről a számot, a telefonszám az osztálytársáé volt, és a lány köszöni, jól van, éppen órán van a suliban.........................


még gondosan ügyelt arra is a csaj, hogy az osztály se stimmeljen, így végül a fényképen sem ő volt, visszakerestem a nevét az interneten mint osztálynévsor, majd a lányok nevét megnéztem közösségi oldalon és már a 4. találatra visszamosolyogtak rám a kedves chatpartnerem "fotói" más néven.

2016. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!