Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most ennek a srácnak mi a baja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ennek a srácnak mi a baja?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélgetni egy sráccal de az elején kikötöttem,hogy csak barátok lettünk mivel nekem van szerelmem.Erre elkezdett nyomulni,hogy én olyan szép vagyok meg amolyan. Szívesen járna velem és hagyjam ott a barátomat mondom neki nem de még pár napig erősködött és nagyon nyomult most már megszakítani vele a kapcsolatot mert idegesített. Nem is írtam rá hagytam a fenébe erre rám ír,hogy ennyire nincs életem,hogy őt molesztálom folyamatosan?Ennyire agyára ment az egyedül lét 21 éves fiúról van szó de nem valami felnőttesen viselkedik.Most már letilottam mindenhonnan,hogy ne tudjon írni de ezt a pasast mi lelte?
2016. febr. 24. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kangörcs.
2016. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy kérdező?Mert ugye tini párkapcsikról van szó,és ha 21 éves létére pl:13-14-15-16 lányra nyomul az már beteges.
2016. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és ez tényleg igaz is?
2016. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Vagy van egy közös ismerős aki szítja a tüzet, vagy még bepróbálkozott még egyszer, hátha elindul valami beszélgetés féle.. Esküszöm sajnállak :D. Lehet bekattant és meg akar ölni xD, mondjuk csak nem. Ne foglalkozz vele szerintem..

20/F

2016. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!