Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem sikerul nekem semmi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerul nekem semmi?

Figyelt kérdés
Nem volt még egyetlen normális komoly kapcsolatom sem, Pár naposak voltak eddig, és mindig amikor kifogok valakit beüt valami gigszer pl: másnap közli hogy van barátja stb. 19F
2016. febr. 23. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Kitartást! Idővel majd jön a megfelelő, a jó dolgokra várni kell. És emiatt ne mondd azt, hogy Neked semmi se sikerül, ilyen téren lehet nem, de más dolgokban biztos szerencsés vagy! AZ ilyen esetekben nem biztos, hogy a Te hibád.
2016. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rip
2016. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Keress máshol jelölteket, ha volt már kapcsolatod,(ha akar csak 1 napos is) az azt jelenti hogy vanbenned valami ami megfogja a lányokat. Tehát ronda nagyon nem lehetsz :D .

Légy figyelmesebb, és ne görcsölj rá hogy minel elobb legyen kapcsolatod, mert az a lányok látni fogják és az gá ha valaki ezt látja rólad. Kitartás!

2016. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem túlságosan zavarban vagyok egy lány jelenlétében és beszélni is alig tudok ha csak ketten vagyunk, de ha többen akkor jóval könnyebben megy a beszélgetés. Ezek szerint már lehet az én hibám is.
2016. febr. 23. 20:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2016. febr. 23. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, akkor pedig kicsit növeld az önbizalmad, mint már írták ezek szerint van benned valami, ami megfogja a csajokat, arra gondolj, hogy többet veszíthetsz a nyusziságoddal, mint azzal, ha bátor vagy, de rendes, és illemtudó.
2016. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ugyan így vagyok vele mint te:) próbálok nem ragörcsőlni.. Majd jön ha jönnie kell:D
2016. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ez egy nagyon régi kérdés már. De el kell mondjam, hogy most ért véget egy 2.5 éves kapcsolatom. Szomorúnak kéne lennem, de nem vagyok az, mert közösen döntöttünk így. És mindezt azért írom le, mert ahhoz képest aki voltam mikor ezt a kérdést feltettem sokkal bátrabb lettem és merek csajozni. És volt egy komoly kapcsolatom is, amit nem tudtam volna elképzelni magamról.
2019. febr. 22. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!